Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyi ideig tart egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi ideig tart egy randi? Nagyon gáz, ha csak 2 órát töltenék el az illetővel? A héten "randim" lesz, de egyáltalán nincs kedvem találkozni azzal a sráccal.

Figyelt kérdés
Valami furcsa benne, olyan lelki betegnek tűnik. De nem akartam megsérteni, ezért beleegyeztem, hogy találkozzam vele.:/
2011. jan. 31. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod ,ha 1x nincsen kedved vagy időd akkor lemondod ,vagy halasztod ,ennyi .
2011. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki h x nap ráérsz 17-19 között és akkor tudtok találkozni ha az neki is jó. Egyébként pedig azért kell hazamenned mert nézned kell a való világot a családdal a tévében. Aztán ha gáz volt a szitu megmondod, neki, hogy ne találkozzatok többet, mert nincs értelme!
2011. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, 2 óra az teljesen elég. De azért a helyedben meggondolnám, hogy randizok-e egy olyannal, aki nem tett rám túl jó benyomást.


Nekem egyszer volt egy társkeresős rémrandim. Szörnyű élmény volt, mert nagyon vontatott volt a társalgás. Nem akartam megbántani a srácot, mert kedves volt, csak róla is lerítt az önbizalomhiány. :( Nos, vele 1.5 órát bírtam ki.

2011. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz! Söt,még a másfél óra sem gáz! Nekem bejött a pasi, akivel randiztam, és direkt másfél órat töltöttem vele. Jóból nem adnak sokat ugyebár. ;)

Viszont arra számíts, hogy lehet, hogy teljesen rád fog kattanni :)

2011. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
azt miből gondolod h lelki beteg? Találkozni találkozzatok...abból semmi bajotok nem lesz
2011. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell előtte webcamozni, telefonálni, hogy szokjátok egymást. Azért mert valaki önbizalomhiányos még egyáltalán nem biztos, hogy szar ember, vagy neked az?
2011. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez is netes társkeresős dolog.:( Halasztva már egy csomószor lett a dolog. De mi van ha egyáltalán nem tudunk miről beszélgetni? Ajj mindig ilyen fura alakokat vonzok be.:/
2011. jan. 31. 23:20
 8/17 anonim ***** válasza:
otthagyod...ugy csinálsz mintha rezegne a telod es halaszthatatlan ügyed lenne, udvariasan lelépsz
2011. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Telefonon már beszéltünk. Sírva is fakadt csak úgy random..Msn-en mindig furcsa dolgokat írt. Mindig a családi problémáival nyaggat. 30 éves és még otthon lakik,nincs munkája, nem csinál semmit. Bulizni sem jár el és nincsenek barátai. Szóval így magamat visszaolvasva, ezt inkább skippelni kéne. De burkoltan azt mondta, hogy ha bennem is csalódik akkor öngyilkos lesz. Most mi az istent csináljak?
2011. jan. 31. 23:25
 10/17 anonim ***** válasza:

Ilyen emberrel semmiképpen nem találkoznék!

Ha már most, látatlanban is "fenyeget", akkor mi lesz, ha találkoztok?!

Szerintem hanyagold ezt a témát...

2011. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!