Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyi ideig tart egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi ideig tart egy randi? Nagyon gáz, ha csak 2 órát töltenék el az illetővel? A héten "randim" lesz, de egyáltalán nincs kedvem találkozni azzal a sráccal.

Figyelt kérdés
Valami furcsa benne, olyan lelki betegnek tűnik. De nem akartam megsérteni, ezért beleegyeztem, hogy találkozzam vele.:/
2011. jan. 31. 23:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon-nagyon megértő vagyok és voltam a padló alatt is, de... ilyet... hogy egy lányba kapaszkodjam, felelősséget hárítsak rá, hogy utalok öngyilkosságra... Láttam már sok mindent, de ezt nagyon gyorsan felejtsd el. 30 évesen otthon gumóba... szerinted mit tudna ez neked nyújtani? Annyi nincs benne, hogy összeszedje magát... Pofám se lenne így megpróbálni nőt fogni... Felejtsd el, nincs az ilyennek töke megtenni amiket írkált nyugi!


23F

2011. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ne találkozz vele! neeeee!
2011. febr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Érzelmi zsarolás...addig szállj ki,amíg teheted.
2011. febr. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor jársz a legjobban ha ilyen majommal inkább eleve nem is beszélsz :D nekiáll sírni , 30 évesen otthon lakik , ez egy szégyen .. ha eddig te boldog voltál , a találkozásotok után nem leszel az :D amit az előttem levő írt , mindenkinek vannak hullámvölgyek az életébe de ezzel mást zsarolni ...

egyébként én mult héten találkoztam egy csajjal , első randi volt , este 9től reggel fél7 ig :F azóta együtt is vagyunk :D tehát van ellenpélda , de halgass a többségre és addig szakits meg vele minden kapcsolatot amig tudsz ;)

2011. febr. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező hazudik, nincs olyan, hogy valaki nekiáll sírni ok nélkül :o

Vagy épp a szar életéről beszélt és azért kezdett el sírni.

2011. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Miért neked nem volt még olyan,hogy egyszer csak kitört belőled vmi és elkezdtél sírni? De erről nem nyitok vitát, a lényeg,hogy köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek!
2011. febr. 1. 14:29
 17/17 anonim ***** válasza:

Lelki betegnek? Ez nem lelki beteg, hanem egy szerencsétlen!!! Már megbocsáss. Nem egyszerü a helyzet az országban, DE egy pasi azért ha akar, talál munkát talál. építkezésen, valahol, nem álommunka, és talán nem a szakmája, de azért mégis találhatna valamit. Az, hogy egy 30 éves fiatal életerös férfi nem csinál semmit az ég világon, csak teng-leng, nagy szerencsétlenségre vall, meg tehetetlenségre. Igy elhiszem, hogy a semmittevestöl kikészul. De aki semmit nem tesz azert, h jobb legyen neki, az vessen magára. A másik, hogy látatlanban fenyeget? szerinted akkor mit zúdítana rád egy találkozás után? Nagyon nincs rendben az ember, ne Te akard megmenteni, csak saját magát tudná, ha igazán akarná... de szerintem csak keres valakit, akivel közösen sajnalhatja magát... le lehet pontozni, de ez a velemenyem.

31/F

2011. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!