Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és még nem volt pasim. Pedig azt mondják hogy szép vagyok. De egyszerűen nem jön össze. Nah meg az első csóktol is parázok. Hogy nézni fognak egy nagyot hogy nem is tudok. Bocsi kicsit hösszú lett. :D mit tegyek? :O

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 19:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia, én 20 éves vagyok, lány, nekem sem volt még barátom, én sem csókolóztam még. Nem érzem úgy, hogy bármit lekéstem volna, egyszerűen csak az igazira várok, és nem az első szembejövő fiúra, aki bejön :)

Szerintem azok a fiúk, akikkel most járhatnál még nem elég érettek, és te sem vagy az. Várj még 4-5 évet, és aztán keress komolyabb fiúkat, különben csak egy leszel a sok mai ribanc közül, az meg nem akarsz lenni, ebben biztos vagyok:)

Sok sikert

2011. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nyugi én is így vagyok csak én fiúba és én meg kezdeményezni nem merek
2011. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat:D:D
2011. febr. 4. 17:03
 14/16 anonim válasza:
énis hasonló cipőben járok, mint te fél év és 15 leszek. az összes velem egykorú barátnőmnek volt már barátja, nekem még nem, és nemis csókoloztam még. nem azért szeretnék barátot mert a többieknke van/volt. csak jó ha van egy olyan ember akit szerthetsz, megölelhetsz, hozzábújhatsz. Általában nyitott vagyok, és mosolygós, de a kiszemeltjeim mégsem vesznek észre. általában odáig eljutok velük, hogy már szinte mindennap találkozunk a haverokkal "barátként" de utána azt veszem észre ,h ogy hopp neki már lett is bnője. Azt mondják, hogy nem vagyok lekésve semmiről, de kiakarom kerülni azt az érzelmi válságot, hogy látom a többieket milyen szerelmesek és boldogok és eggyütt vannak és nekem ez nem jön össze. ilyenkor általában magamat hibáztatom. na m1.
2011. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
tudom mit érzel én is így vagyok vele..valakit szeretni akarok:DD
2011. febr. 16. 18:49
 16/16 anonim válasza:

Énis 15 vagyok és körülbelül 2 hónapja volt az első.Úgyanígy voltam mint te nagyon vártam és el sem tudtam képzelni hogyan kell,milyen érzés.De amikor megtörténik rájössz,hogy semmi nehéz nincs benne,olyan ösztönös.És ugy érzed majd ,hogy teljesen természetes:)

A csóknál meg csak az nem jó ha túl nyálasan csókolsz vagy esetleg a párod de másképp probléma nem lehet

2011. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!