Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogy keressem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy keressem vele a kapcsolatot h ne tűnjön nyomulásnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik, és tudom h én is tetszem neki. De vhogy amikor beszélgetünk, akk mindig zavarban vagyok és nem tudok vele kommunikálni (csak tömören válaszolok, ha kell). Még nem ismerem nagyon, egy suliba járunk, de nem egy osztályba. Nem jutok vele 1ről a 2re, sőt még a szemébe sem merek nagyon nézni.. (Vhogy nem jönnek egymás után az események...)
2011. febr. 5. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Mintha csak en lennek. En se merek a szemebe nezni annak a sracnK aki tetszik, de ha hozzam szol, rogton lefagyok.

En ugy oldottam meg a dolgot (lehet, hogy nem a leghelyesebb, deigy legalbb tudok vele kommunikalni) ,hogy felvettem MSNre. Ott meg en is ra merek irni es miota beszelunk MSNen, azota elobe se "felek" tole annyira.

18/L

2011. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezzel az a gond hogy ebből azt veheti le a fiú hogy nem tetszik neked és hogy legszívesebben túl lennél vele a beszélgetésen a rövid válaszaid miatt.


Gondold úgy a dolgot hogy te ezt elrontani már nem tudod. Bejöttök egymásnak, aminek a végén egyenesen kell következnie hogy összejöttök. Ez most csak az azt megelőző fázis.

2011. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!