Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érdekel ennyire a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel ennyire a külső?

Figyelt kérdés

Szóval összejöttem egy csajjal,aki nagyon kedves stb,arcra elég korrekt,testre kicsit teltebb de még nem a kövér kategória.. viszont tegnap felhoztam filmezni magamhoz, és már esküszöm rühellem ezt,de kerestem a hibákat,szóval,hogy lába nem volt az a nagyon sima,akkor van ilyen égési seb az egyik karján,akkor,hogy az álla az eltört még egy atlétikai versenyen és ilyen érdekes álla lett... namind1 lényeg,hogy akárhányszor megismere kegy normális csajt ( ami ma már ritka ) mindig azt akarom,h tökéletes legyen külsőre,szóval már a legkisebb hibát is észreveszem,de ebből már elegem van,mert a volt barátnőm mondjuk fullos volt,de 3 év után úgy átbaszta a fejemet,h padlón voltam 1 évig,szóval már bírnám,hogyha végre vmi normális kapcsolatom lehetne, oké nem egy fullos csajjal,de viszont belsőleg abszolút normálissal..

Tehát bocs a regényért,a kérdés lényege az,hogy nem értem miért érdekel engem ennyire a külső ? annak ellenére,hogy magamat abszolút nem tartom egy jóképű gyereknek(igaz sok csajnak bejövök .. )


2011. szept. 18. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam ezzel.. Én sem egy topmodellel jöttem össze, mégis nekem ő a lgtökéletesebb nőnemű egyed a világon akivel valaha dolgom lesz/lehet. Ha meg észreveszed egy egy hibáját, ne mondogatsd neki, mert sértegetésnek veheti.. Fogadd el úgy ahogy van, vagy ha tényleg nagyon nem tetszik, akkor se vágd a fejéhez hogy ronda vagy, hanem dobd valami ürüggyel.. Ne légy paraszt se!
2011. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha találsz majd egy lányt, akit szeretni tudsz, nem fog érdekelni, hogy milyen hibái vannak, úgy fogod tökeéletesnek látni. Legyél türelmes :) Ha megismered, megszereted, inkább aranyosnak fogsz tartani rajta 1-1 hibát, mint idegesítőnek :)
2011. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd kinövöd ...

Egyébként meg nincs olyan ember, akinek ne lenne hibája.

2011. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy téged is manipulált a média.

Vagy a másik az, hogy még nem jöttél rá arra, hogy a külső nem minden, vagy arra, hogy sokszor úgy is szeretem a másikat, hogy elfogadom őt a hibáival együtt(kompromisszum). Azt írtad ő előtte volt egy 'fullos csajod'. Tehát akkor nem kellett gondolom ilyenekkel foglalkoznod, hogy lehet valami hibája a testén vagy belsőleg stb.. Most hogy van egy új kapcsolatod egy másik lánnyal aki neked annyira nem fullos, tehát most elkezdtél ezzel foglalkozni, hogy milyen hibái is lehetnek egy embernek. Ez nem baj. Most fedezed fel, hogy az ember nem tökéletes, és tele van hibákkal. :)

2011. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt biztos azért írod, mert ronda vagy!
2011. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért öcsém, te fullos vagy? Inkább örülnél annak, h találsz egy normális csajt...
2011. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég szánalmas ahogy leírtad a lány hibáit,ezek mind-mind olyan dolgok amikről ő nem tehet..Nem hogy megbecsülnéd..Amúgy mindenkinek vannak hibái,fullos se azért fullos mert természetes...

Nekem is fontos a külső,de érettnek tartom magam,és nem egy brazil topmodell ideálom van,hanem tudok mérlegelni...

Inkább magaddal nem vagy megelégedve,és amíg magadat nem fogadod el,másokat se fogsz.

2011. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem semmi.....
2011. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
teljesen jogosan fikáztok amugy.. de komolyan,énis utálom,hogy ennyire észreveszem mások hibáit .. ahelyett,hogy a sajátjaimat venném ennyire komolyan
2011. szept. 20. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!