Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utálnak engem a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak engem a férfiak, ha szép, okos, kedves és ügyes csaj vagyok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 02:37
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

De én nem bántom őket én nem átok nekik akkor ők miért bántanak? Kezdem meggyűlölni a férfiakat :(

Nics olyan aki embernek nézzen és nem egy haszonállatnak. Főzés mosás takarítás ezeket férfiak is csinálják. Nem ezzel van a baj. Egyszerüen az hogy szőke vagyok, és ezért mindenki azt hiszi fogyatékos, ügyetlen, analfabéta vagyok. Szép vagyok. Az eszem nem nézik csak a testem. Ha meglátnak zavarban vannak, és szeretnek, de mégis gyűlölnek mert kitalálnak minden féle alaptalan rágalmakat. Amikor olvasok vicceket szőke nőkről, olyankor nem értem őket, mert miért bántanak ha szeretnek? Mit vétettem ellenük?

2011. febr. 12. 03:26
 12/33 anonim ***** válasza:

ha szép, okos, kedves és ügyes csaj vagyok?


nagy egó..

2011. febr. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Na tessék megint egy újabb szidás. Pedig szerintem én nem bántottam meg. Erről beszélek. De miért gyűlölnek?
2011. febr. 12. 03:37
 14/33 anonim ***** válasza:

csak őszintevoltam


18/L

2011. febr. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
De most az egóm hogy jön ide?
2011. febr. 12. 03:51
 16/33 anonim ***** válasza:

Ne azokat vedd észre, akik utálnak! Olyan ember nincs, akit senki ne utálna. Mint ahogy olyan ember sincs, akit senki nem szeretne.

Figyelj azokra, akik nem utálnak!

Én pl. egész biztos vagyok benne, hogy egy rendes, kedves, megértő, szeretetre vágyó csaj vagy.

2011. febr. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm Juan Antonio Costa! Igen az vagyok jó szívű, kedves szép és rendes, de látod most is azt írta valaki h nincs egóm. Vagy valami ilyesmi, pedig nem is ismer soha sem találkoztunk és így ismeretlenül ítélkezik pedig én nem bántottam meg senkit szerintem.

Nem vesznek komolyan engem a férfiak mert szőke a hajam. Azt mondják minnél világosabb szőke egy nő, annál fogyatékosabb. Persze én ebbe nem hiszek, hiszen a hajhagymák melanin pigment szemcséinek semmi köze sincs az agysejtek működéséhez, mégis ezt valaki kitalálta és sokan komolyan azt hiszik hogy fogyatékos vagyok mert szőke a hajam. Ráadásul hosszú szőke vagyok, derekamig ér a hajam, s van olyan mondás hogy hosszú haj rövid ész, és emiatt is még jobban azt hiszik hogy hülye vagyok.


Azért nem értem ezt, mert a férfiak szeretik a hosszú hajú szőke nőket, de akkor miért undokoskodnak velük? Ha én szeretek valakit akkor nem gúnyolódok rajta. Nem?

2011. febr. 12. 04:12
 18/33 anonim ***** válasza:

Az ilyen ócska sztereotípiáknak ne keríts nagy jelentőséget! Csak irigykednek, hogy Te, aki egy szép és ügyes nő vagy, jobb vagy náluk sokmidnenben. Erre irigyek.

Viszont aki tényleg szeret téged, az ezt nem irigyelni fogja, hanem becsülni benned!

Egyébként hány éves vagy, ha nem titok?

2011. febr. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Márciusba leszek 31 :)

Tudom nem is hiszek benne. Akkor azért bántanak mert irígykednek? Lehetséges mert ezt már mások is mondták nekem.

2011. febr. 12. 04:33
 20/33 anonim ***** válasza:

Valószínű, azért.

Egyébként nekem egy tök szimpi nő vagy. ;) Bármelyik férfi hálás lehetne a sorsnak, ha ilyen nővel kerülne össze, mint Te. :$

2011. febr. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!