Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utálnak engem a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak engem a férfiak, ha szép, okos, kedves és ügyes csaj vagyok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 02:37
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszi a bókot :) de most már mek aludni. Jó éjt neked is. Szia!
2011. febr. 12. 04:57
 22/33 anonim ***** válasza:

Én csak Bástya elvtársat idézném:


"Ha én valamit szeretek magamban, az a szerénység"


;)

2011. febr. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
Én kedvellek ! Mikor talizunk ?:).
2011. febr. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy túl szerény vagy,és nincs önbizalmad!:))
2011. febr. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
93%

"most is azt írta valaki h nincs egóm. Vagy valami ilyesmi" Lehet hogy mégse csak sztereotípia a te esetedben...? Bocsi, de a leírtak alapján beképzelt, mimózalelkű, nyafka nő vagy. A pasik ezt nem szeretik. Az intelligenciád a válaszaid alapján szintén elég alacsonyan vagy, csak okoskodsz, de minek? Nagyon idegesítő.... És mielőtt engem is megvádolnál: nem vagyok férfi, se irigy a magányodra és a helyesírási hibáidra 31 évesen.

20/l

2011. febr. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
81%

Mi lenne ha befejeznéd a siránkozást? Eljutott már az agyadig, hogy ez egy olyan oldal, ahol véleményt lehet nyilvánítani, a kérdésekhez. Ha nem tetszik a negatív vélemény, akkor nem kell kérdést kiírni.

Kár azzal védekezni, hogy nem ismerünk, mivel nem írtál magadról semmit.


Továbbá...


Nálad mit jelent az, hogy "szép"?

Ha végig gondolnád kicsit józan ésszel, akkor rájönnél, hogy mindenkinek mást jelent a "szép". Nekem nem jönnek be az agyonfestett, húdef@szom menők, mert nem keltik fel az érdeklődésem.


Nálad mit jelent az, hogy "okos"?

Jó vagy matekból? Jó vagy magyarból? Kit érdekel? Lehetsz buta is, akinek bejössz, annak nagy valószínűséggel bután is befogsz jönni, még akkor is, ha te ezt nem így gondolod.


Nálad mit jelent az, hogy "kedves"?

Megdicsérsz valakit, mert szépen írta le a nevét, megdicséred, mert jól öltözködik, stb.? Hagyjuk már könyörgöm, mai világban a kedvességedet feldughatod jó mélyre. Azzal légy kedves, aki a "tiéd".


Nálad mit jelent az, hogy "ügyes"?

Ja, hogy ügyesen bánsz a tollal, a füzettel, és a többi átlagos dologgal? Kit érdekel ez? Kit érdekel az, hogy te milyen egyéb dologban vagy ügyes? Én mindent megcsinálok házilag amit meg lehet, én ebben vagyok "ügyes". Szerinted ez érdekel valakit? Persze, hogy nem.


Ami az embereknek szemet vet, az a személyiséged, a stílusod, a viselkedésed. Attól, hogy sokan "szépnek" tartanak, az nem azt jelenti, hogy kedvesek is lesznek veled. Lehet, hogy max. egy jó dugásra kellenél nekik, másra nem. Írásaidból levéve nekem biztosan nem kellenél a személyiséged miatt, mert SZERINTEM hisztis, vinnyogós, egoista, nagyra tartó (és még sorolhatnám) vagy.


És nem bántásból, csak a véleményem mondtam el. Ezek költői kérdések voltak, tehát hiába is válaszolsz nem nagyon fog érdekelni. Másrészt pedig segíteni próbáltam, és ismétlem magam, nem bántásból írtam amit írtam. Csak gondold végig... biztosan van olyan amiben nincs igazam, elismerem. Nem ismerlek, csak azt mondom, ami az én véleményem.

2011. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
93%

Ezt most innen megmondom kisanyám, hogy igenis van egy rémesen ostoba, szőkenős kisugárzásod. Úgy hisztizel mint egy 12 éves. Ha lenne eszed, annyi pasit fel tudnál szedni, hogy minden ujjadra akadna egy. A hódításhoz nem bombanőnek kell lenni, hanem életrevalónak és intelligensnek.


25 N

2011. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Bocs, de a szövegelésedből egyáltalán nem az jön le, hogy eszes vagy...
2011. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy egy sztereotípiától ne vennék észre a létező intelligenciát és személyiséget...
2011. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Túl sokat gondolkodsz azon, hogy ki mit gondol rólad kedves kérdező.
2011. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!