Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csúnya vagy átlagos lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya vagy átlagos lányok könnyebben találnak rendes fiút?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 20:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=0Sp9OOoxCJo


Nekem nagyon nem jön be az énekes, de meg vagyok győződve, hogy ha rajta múlik, akkor nem fog egyedül meghalni.

2011. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előző válasz írójával. Mellesleg, hogy találnának könnyebben rendes fiút az ún. "csúnya" vagy átlagos lányok amikor a csinos lányok mellett szinte alig van esélyük egyáltalán fiút szerezni? Max ők hamarabb észreveszik hogy egy fiú rendes-e vagy sem és ha van önbecsülésük meg önbizalmuk ezeknek az átlagos lányoknak akkor meg nem is fognak egy olyan fiú mellett szenvedni aki semmibe veszi őket.

Továbbá rendes fúk alig vannak ahogyan lányok is. Az embereknek újra meg kéne tanulniuk egymást tisztelni, kedvelni, szeretni és nem bántani egymást érzelmileg, testileg és nem egymáson taposni, átgázolni.

2011. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!

Nem! A vonzó, csinos, szép lányok azok, akik bárkit megkaphatnak! Mint például én.

Üdv.: 16/L


Örülj neki, majd koppansz valamikor!!!

2011. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
46%

11.40-esnél a pont.


Az alfa hímnek csak csettintenie kell, és már a farkán ül a környék összes csaja. Nagyon könnyen jut hozzájuk. Nem csoda, ha nem becsüli meg őket, és előbb-utóbb mindegyiket megcsalja, megalázza stb. Megteheti, mert minden csaj az ő farkán akar pörögni. A "rendes" (értsd: béta) pasik, akik meg tudnák becsülni őket, le vannak lúzerezve, amikor bepróbálkoznak.


Aztán persze jön a rinya, hogy milyen bunkók a férfiak. Na ja, aki a bunkókra bukik, az ne csodálkozzon, hogy azok bunkón bánnak vele. Talán rá kéne nézni a normális férfiakra is.


Hogyne lennének ronda lányok? Bírom ezt a "nincsenek is szépek meg rondák, mert mindenkinek más az ízlése" okoskodást. Mikor választanotok kell egy vékony nagy mellű bombázó és egy hájpacni között, mindjárt megvilágosodtok, hogy ki a szép és ki a ronda. Nyomjátok ezt a láma szöveget a fórumokon, a hétköznapokban meg kinyaljátok a jócsajok seggét. Szánalmas.


A ronda nők meg úgy jutnak könnyebben "rendes pasihoz", hogy hamar belátjék, hogy kénytelenek egy bétával beérni. Ennyi.

2011. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 sanyi180 válasza:
0%

A csúnyákat meg kell ölni!

A szépeket megkell baszni!

2011. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
11%

Túlnépesedés van, irány a tajgetosz!

De szerintem inkább belső alapján...

Ja és én döntök!:D

2011. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Miért írtok ilyeneket?


Pl. Egy jóképű pasi miért nem lehet rendes? Na erre válaszoljon valaki, vagy felteszem kérdésbe!


Egész életemben a rendes átlagos fiúkra buktam, de valahogy sohasem kellettem nekik. Pl. soha sem udvaroltak csak néztek azt ennyi. Én meg nem vagyok rámenős csaj.

Bezzeg a rámenős bunkóknak kellettem volna, de nekem ők nem kellettek.

Most akkor erre varrjatok gombot!

2011. febr. 14. 09:23
 18/33 anonim ***** válasza:
61%
Ha lány vagy, gondolom, azért kérdezed, mert csúnyának érzed magad. Ne tedd! Mindenkiben van szép, és csúnya. Lehet valaki gyönyörű, ha a lelke ronda. Ha van egy srác, aki tetszik, de te neki nem, akkor bizonyára nem neked való, keress tovább, ne törj össze. Mindenkinek vannak hibái, de aki igazán szeretni fog, az úgy szeret, ahogy vagy. És meg fogod őt találni. Nézz tükörbe reggel/fürdés után, nézd meg alaposan a szemedet, lásd, milyen szép a színe. Aztán tapintsd meg a hajadat. Ha ápolt vagy, érzed, milyen puha, és látod, milyen szép a színe. Haladj végig aprólékosan minden porcikádon, fedezd fel őket egyesével, és akkor látni fogod, nincs rajtad hiba. Vannak pattanásaid? Elárulok valamit: a pasik sose látják a pattanást, se magukon, se máson. Ferde az orrod? Akkor mosolyogj, vond el a figyelmet róla, a tekinteted sugározzon, és akkor nem számít semmi. Csak rajtad múlik!
2011. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya, dehogyis! Alapjáraton elégedett vagyok magammal.

Hogy honnan jött a kérdés?


Onnan, hogy mindenki itt azt írja, hogy a bombanők kapják meg az alfahímeket=rosszfiúkat és a jófiúk-rendesek meg maradnak a csúnya lányoknak...ezért vagyok kíváncsi, hogy tényleg így van ez?

2011. febr. 14. 12:29
 20/33 anonim ***** válasza:

Nincs így.:)

Csak mindig az az 5-6 ember ír:D

Szóval nyugi...

2011. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!