Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csúnya vagy átlagos lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya vagy átlagos lányok könnyebben találnak rendes fiút?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 20:28
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Szerintem igen.Én nem vagyok átlagos mások szerint,és sose kapok olyan pasit amelyik nem csak a testemért akar,szoval rendes pasit.Egy átlagosnak nagyobb az esélye mind egy átlag felettinek.
2011. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
61%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:48

Engem az sem érdeklne, ha álmaim nője vagy kívül, ha belül undorító. De ha kívül, belül szép vagy, az tök jó:)

Ne izgulj, nem mindenki csak a testet látja benned, de azt eldugni nem lehet...

2011. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
75%

18:48 vagyok

hát sajnos nem lehet :(

és nem vagyok belül undorító :P

2011. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy addig vagyok rendes és becsülök meg egy nőt igazán, amíg ő sem szívat, játszik velem meg húzza az agyamat.

De addig mindig.

Szóval nem is annyira csúnyaság/szépség dolga ez, egy tapasztaltabb fickó nem esik hasra egy csajtól csak azért, mert jól néz ki, hogyha egyébként nem jó fej. Legfeljebb meg akarja dugni.

Egyébként nekem csak az csúnya, aki nem is ad magára.

2011. febr. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Az extra külsejű lányokat támadják főképp a sallang pipavadászok, akik kipipálják őket: "ez is megvolt". Kevésbé feltűnő hölgyek az ilyeneket javarészt szerencsésen megússzák.

A "felhívó nemi jelleggel" kevésbé megáldott pasik gyakran félénkebbek, irtóznak a kudarcélményektől, ezért a legszebb csajokat valamiféle megközelíthetetlen dísztárgynak, szobornak, más dimenziójú angyalnak látják.

Te viszont a szépségeddel nyugodtan választhatsz egyet, aki akkor is fogékony, ha ezt nem látod rajta. Több-kevesebb bátorítással a tiéd lesz, akit kinézel magadnak. Csak értse meg, hogy van esélye!

Ekkor viszont át is eshet a ló másik oldalára: "Ilyen nőm van, tehát én vagyok az alfahím!" :D

Észnél kell lenni, és egyenrangúként viselkedni. Senki ne uralkodjék a másikon, de a ffi csodálja a nő nőiességét és viszont! A tartós kapcsolathoz ezt muszáj gyakran kimutatni! ;)

2011. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátenném: mint mindenben, itt is szükséges némi intelligencia és jó szándék. Legyen fontos kölcsönösen, hogy a másik hogy érzi magát! :)
2011. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
ma 11:21, 81% , ment a zöld kezecske! Azt hiszem te érted, mire gondoltam:)
2011. febr. 17. 19:38
 28/33 anonim ***** válasza:

"Sztem minden lány nehezen talál rendes fiút, azon egyszerű oknál fogva, h nem ilyet keresnek, hanem jóképűt"


Sajnos én is gyakran észreveszem ezt magamon, pedig alapból nem érzem magam ilyen felszínesnek. Valahogy mégsem tudok ellenállni egy sármos mosolynak. Aztán később kell ráeszmélnem, hogy igazából nem is bírom annyira.

2011. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mire kell... nem egy csajt ismerek, akik nagyon jól néznek ki, mindenki megdugná őket, de elviselhetetlenek hosszú távon...
2011. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Eddig nem voltak oly nagy elvárásaim pasik külseje terén, úgy gondoltam mindig azt kell keresni, aki kívül esik azon a bizonyos körön és biztosságosabb is, csak már történt néhány pasiügyem ami nem záródott jól mégha így is álltam hozzá.. :S félek belevágni komolyban..


lényegében van egy srác aki nagyon odavan értem.. ami

nekem nagyon új, mert egyszer találkoztunk 3percre, és már előtte is érdeklődött felőlem.. jövőhéten találkozunk.. külsőre biztosan nem egy alfa srác, viszont belsőleg meg jókat hallottam felőle..

2011. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!