Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-14 éves lányok, csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14 éves lányok, csak a külső számít?

Figyelt kérdés
Rólam mindenki azt mondja ,hoyg nagyon normális vagyok de nem volt még barátnőm.
2011. febr. 13. 17:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
na jó előbb elrontottam egy kis rész pasi törölve helyette lány
2011. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval aki írta, hogy 50-50%, csak picit továbbmennék. Szerintem a szex nagyon fontos. Na most ha én nem vonzódom fizikailag a pasihoz, akkor lehet akármennyire kedves, humoros, jólelkű stb Van ilyen pasi az életemben, aki tökéletes lenne, nagyon egy hullámhosszon vagyunk de részemről nincs meg a fizikai vonzalom. Konkrétan el nem tudnám képzelni, hogy mi úgy érjünk egymáshoz, mint férfi és nő. De ha tartós kapcsolatot keresek akkor kevés az ha vonzódom hozzá fizikailag és amellett mondjuk bunkó vagy nem egyeznek az alapelveink, a világról alkotott képünk, intelligenciaszintünk. Pár éjszakára oké, de hosszútávon nem tudnék ilyen férfi mellett lenni.

Szóval kérdésedre visszatérve számít a külső, számomra első körben az az ami alapján szűröm a pasikat, ha úgy nem jön be max barátként közelítek felé. ÉS bár már nem vagyok 14, de nem volt az olyan régen és emlékszem már akkor is így gondolkoztam mint most.

19/L

2011. febr. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ixdecske ***** válasza:
Mindkettő fontos ez igaz de ha már szerelmes vagy valakibe kb leszarod hogy néz ki neked akkor is tökéletes lesz. Nekem nem egyszer beszóltak h láttad már hogy néz ki a palid? Mondtam h jah és nekem tetszik. Szal szerintem a belső még mindíg fontosabb. Persze manapság "ha a borító nem tetszik kevesen nézik meg a könyvet"
2011. febr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!