Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit hibáztam el, és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hibáztam el, és hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú iskolatársam 2 hónapja,és most 5 napig együtt táboroztunk.Az első két nap sokat beszélgettünk,viccelődtünk,és rengeteg dolgot megtudtunk egymásról.Második nap este haza is kísért(az utcán ért utol).És utána,a másik 3 nap alatt alig beszélgettünk,max 2 mondatot.Úgy tűnt,mintha direkt kerülné a pillantásom.Azután meg megkérdezte,hogy hogy éreztem magam az én csoportomban(külön csoportban voltunk).Beszélgettnk egy picit,aztán megint nem törődött velem.Ezalatt azt értem,hogy úgy tett,mintha nem is ismerne.


Miért csinálja ezt,és mi a szándéka?

Vagy hol rontottam el az ismerkedést?

És ami a legfontosabb:HOGYAN HOZHATNÁM HELYRE A DOLGOKAT?


Kérlek Titeket,segítsetek!Nagyon fontos lenne,mert már nagyon szeretem Őt.


2009. febr. 13. 20:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

8 válasz + komment, a tieid is számítanak.

De ne offoljunk.

2009. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!