Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első talija anyuékkal, bort...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első talija anyuékkal, bort akar hozni. Jó ha hoz?

Figyelt kérdés
Először jön el hozzánk a barátom, és nálunk is ebédel ezért az az ötlete h hoz egy üveg bort..én mondtam hogy nem kell semmi, de ragaszkodik hozzá...biztos jó 5let?
2009. febr. 13. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem illedelmes. de ne igyon sokat.

az a mondas h a recept a szulokhoz: az apjaval tudjal inni, az anyja meg szeressen jobban mint a lanya es akkor barhova elengednek vele. :)

2009. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Persze! vendég sosem jön üres kézzel! és ne érezd magad feszélyezve! csak lazán! én csajom még nem mutatott be a muterjának, de én talpraesett tökös legény vagyok :D én mindig tudom mit csinálok;) azért mondom.. főleg ha apuddal ülne le borozni.. akkor hagyd magukra őket! ;) legény-após viszony ritkán jön ki jól, de egy ital mellett szinte mindig 100! TAPASZTALAT!(másik barátnőnél...) ;) --Chocky--
2009. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez mindenképp jó benyomást fog kelteni!
2009. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet, ha

-jó bort visz (persze nem kell méregdrágát, csak jót)

-nem iszik sokat

-a szüleid nem utálják a piásokat, és azokat akik piát ajándékoznak

2009. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó benyomást fog kelteni,ne beazéld le róéa!ezt így illik,és aszüleid sem fognak a hátatok mögött arról beszélni,hogy eljött vendésgségbe üres kézzel.
2009. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aha, mindenképpen. ha többen isszátok nem is jutna sok neki, úgy 2dl. illik vinni valamit. a vacsora utáni bor nagyon jó öltlet. esetleg megtudakolhatod azt is, hogy mivárható vacsira, akkor ahhoz illő bort tud venni. más is lehet amúgy. bonbon, vagy virág az anyukának
2009. febr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bor remek ötlet,azt adja apának,virágot meg vigyen anyának,de ne cserepeset:-)))
2010. máj. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!