Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmúlhat az első szerelem valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat az első szerelem valaha?

Figyelt kérdés

Régebben szerettem egy fiut részemről igazi szerelem volt és az első,ő nem szeretett,beletörődtem,úgy éreztem túl is vagyok rajta,mert úgy is volt mások is tetszedtek.Az utóbbi napokban amikor meghallom a hangját vagy meglátom elfog ugyanaz az érzés mitn régenEl fog ez valaha múlni,vagy nem,tapasztalatok is jöhetnek.Bocsi ha hosszu lettem.

14/L


2011. febr. 24. 22:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hat,nem biztos...ezelott par evvel nagyon beleestem egy sracba,probaltam elfelejteni,voltak mas barataim is...de barmikor meglattam v beszeltem vele mar senki sem erdekelt,csak o :) es ez 2 ev utan meg mindig igy van nalam :)
2011. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem volt egy 6éves kapcsolatom, vele vége lett, de még a kapcsolatom alatt is gondoltam rá...:S...nagyon sokszor...a képit nézegettem, és ha megláttam összeszorult a gyomrom...egy suliba is jártunk, így még nehezebb volt elfeletenem...ő is minidg sóvárogva nézett...ez már 8-9éve tart...most van egy párom 3hónapja, szeretem mert roppant jó ember, és mindent megad nekem...de mostanában az első szerelmem minidg keres rám ír cseten is...így sooha nem tudom elfelejetni...ez egy ördögi kör..akartam őt..de már annyira akartam, hogy lehet ezzel üldöztem el...nem tudom ..remélem eltudom majd felejteni a mostani párom elfelejteti velem...
2011. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én első szerelmem is rám szokott írni, de én már csak barátságot sem érzek iránta, ha utánam dobnák sem kéne. :D

Pedig úgy szerettem, hogy meg akartam halni, mikor szakítottunk. Most meg azon csodálkozok, mi a fenét szerethettem rajta.

2011. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ez attól is függ, milyen nyomot hagyott benned ez a személy...engem sokszor megbántott, még sem tudok rá haragudni..És igen..ő volt nekem a nagy Ő..én érzem és tudom..de viszont azt is tudom, hogy én az ő számára is jelentek valamit, de mellette nem igazán lehetnék boldog!!Így mérlegelek..vagy az én általam megfestett gyönyörű képbe kezdek kapcsolatot, ami lehet nem is gyönyörű, csak én képzeletm így, vagy maradok annál az embernél aki imád, és mindent megtesz értem...a döntés egyértelmű még is nehéz elengedni azt, akiről több évig csak álmodoztál..
2011. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Teljesen nem igazán. Én például 2009.02.29.-én jelentettem ki, hogy szerelmes vagyok, azóta már ált mindenhogy a helyzet és körülbelül 1 éve ha beszélgettünk már, de még mindig ha meglátom olyan hevesen kezd verni a szívem, hogy azt hiszem infarktust kapok.
2014. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!