Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szívja ki egy nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szívja ki egy nő egy férfi nyakát? Vagyis mikor szokta kiszívni egy nő a férfi nyakát? Hogy megy ez? (13/F)

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor, ha nagyon szereti vagy oda van érte. Gondolom, hogy jól essen neki...mi másért.
2011. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

első válaszoló elég tré xd : D na mindegy. Nekem van egy oszttársam akinek a barátnője kiszívta a nyakát. és én magamba valamiért mindig röhögök. szerintem elég ciki ha valakinek ottmarad a nyoma. Márpedig az ottmarad. Bár az nem ciki ha a nagy hevességbe sikerül, de ha direkt azért csinálja hogy látsszon a nyoma.. mert ilyen is van oo pedig a fiú is már 16 éves.

Bár lehet jól esik, de én inkább a nyak puszilgatásánál, esetleg 'nyalogatásánál' maradok :)

2011. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Változó, van aki szereti, ha a párja nyomot hagy rajta - akár a nyakán, akár a hasán - van aki nem. Nekem spec. tetszik, ha kiszívják a nyakam. És nem vagyok egy olyan nagyon idős férfi.


A mikéntje egyszerű, ráteszed a szádat teljesen a páciens nyakára és mintha a vérét szeretnéd kiinni a nyelved nélkül, elkezded szívni. Harapni is lehet, de ahoz már gyakorlat is kell.

2011. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PT-Daniel ***** válasza:

Amikor az exemmel szakitas utan neha atengedtük magunkat szenvedelyünknek es szep emlekeinknek, akkor csinalta.


Tudta, hogy talalkozom egy lannyal, aki felkeltette erdeklödesemet es nyilvanvaloan meg akart jelölni. Meg a hatamat is szetkarmolta, de isteni volt a szex.


A randira meg garbot vettem fel es annyira igyekeztem nem nyomulni es uriemberkent viselkedni, nehogy olyan helyzetbekerüljek, ahol mar nem takarna a ruhazat. Mint utobb megtudtam, a csajszi majd megörült ertem pont ezert :D

A következö randinal mar nem latszodott semmi es az este fantasztikusan vegzödött... Ironikus modon ö is kiszivta a nyakamat. De azt mar nem tudom, hogy ö miert csinalta.

2011. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20:57 Mi ezen a tré?...
2011. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Túl sok TWÁJLÁJTOT nézel! xD
2011. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a nyakkiszívás nagyjából olyan, mint amikor a kutyák a vizeletükkel jelölik meg a területüket.

Értelmes ember ilyet nem csinál, amíg nem beszélte meg a másik féllel.

Gondolom neked sem esne jól, ha valaki alkoholos filccel az arcodra rajzolna valamit az akaratod nélkül :)

2011. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!