Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez már szerelem vagy most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már szerelem vagy most mi is van velem? Mit tegyek? Tipp?

Figyelt kérdés

van egy cuki srác... legyen elég annyi hogy egy suliba járunk vidéken.

És 3hete ismerem, és hát...eléggé bejön nekem, meg állitolag én is neki.

És nemtudom hogy most ez már szerelem-e bennem.

Multkor hazahozott és ugy izgultam, végül nem csókolt meg, nem is baj... de ha a szemébe nézek belenyilallik a pocimba, és ha nincs bent suliba rosszul esik. Ha meglátom zavarba jövök, és kb feszengek meg hülyeségeket beszélek..:) és amikor mellettem van akkor, hát totál KO vagyok:D minden bajom van:)

Totál odáig vagyok érte, a csókjáról ábrándozok, hogy milyen lenne megölelni, vele lenni stb.:)

Boldoggá tesz, ha rám ír, és féltékeny vagyok rá ha mással dumál aki csaj... és.. hát...őrült jó vele, és nem akarom hogy elmuljon az az idő amit vele töltök. amikor hazahozott akkoris azt kivántam bár sose lenne vége az utnak:) szinte a sirás kerülgetett amikor bezártam a kaput ő meg elhajtott:(


2011. márc. 6. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy!
2011. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy mit tégy drága virágszálam? Engedj a hormonjaidnak és a szívednek :)


Persze ésszel :) sok sikert

2011. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azta, te milyen édes vagy...hát ez jó! végig vigyorogtam mig elolvastam a kérdésed!


de igaz amit előttem válaszoltak! még annyival kiegészíteném, hogy ha meg akarod csókolni, de ő nem teszi, akkor ne várj, tedd meg te, nem baj az ha egyértelműsited a dolgot! lehet kb ő is ugyanugy érez irántad, és legalább annyira zavarban van mint te! ;) sok sikert nektek!

2011. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

örülök ha ennyire tetszett:D

2011. márc. 6. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét :)
2011. márc. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!