Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk - ez szerintetek gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk - ez szerintetek gáz? Szerintem semmiség azokhoz képest, amik ma már elfogadottak.

Figyelt kérdés

Pl. hajfestés. Attól én undorodom, és szerintem egy nő külsejét 80%-ban meghatározza - tehát durva mesterséges változtatás.


Én viszont a szemem színén akarok változtatni. Szinte az egész írisz teljesen zöld, csak a pupilla mentén van egy nagyon vékony barnás csík - ettől egy méter távolságból már vagy barnának, vagy jellegtelen mocsárszínűnek látszik, tehát még csak be sem kategorizálható. :S


Ezért olyan kontaklencsére gondoltam, amelyik nem megváltoztatja a szem színét, hanem kiemeli, reménykedve benne, hogy azt a barna csíkot fedi, és teljes lehet az összhatás. Elég idegesítő, hogy ilyen "seszínű" íriszem van... meg sem tudom mondani, hogy milyen, ha erre kell valahol válaszolnom :/


Köszönöm a véleményeket!


2011. márc. 7. 22:08
1 2
 11/11 Cleptomaniac ***** válasza:

Szia! Nekem kék a szemem, jelenleg barna kontaktlencsét hordok. Nem azért, mert nem tetszik a kék, csak ki akartam próbálni. Ami a lényeg: mivel fixen színezett a kontaktlencse, csak az íriszednek egy bizonyos százalékát takarja, így nem biztos, hogy a barna csíkot is fogja. Világosban sem feltűnő, viszont ha ilyenkor összehúzódik a pupillád, akkor ugyanúgy megvan a csík, ráadásul olyan hatást kelt az emberekben, mintha egy tó mélyére néznének. De amúgy jó buli, mert este pedig nem látszik a pupillatágulás, és ezzel sok embert zavarba lehet hozni.


Lényeg: szerintem próbáld ki, sokat nem vesztesz vele. Az igényesebb optikákban lehet rendelni ingyenes egynapos próbalencsét is, ha nem akarsz zsákbamacskát.

2011. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!