Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj ha gyűlölöm a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha gyűlölöm a szerelem érzését?

Figyelt kérdés

Idáig kétszer voltam és harmadjára vagyok szerelmes reménytelenül.A 3. a volt barátnőm, akivel mindössze 1 hónapot jártam 2 évig nem láttam és mikor újra találkoztam Vele beleszerettem, de 100%-ig reménytelen a dolog, mert levegőnek néz és egy másik Tőlem idősebb fiú barátnője.

Nagyon rossz Vele kelek, Vele fekszem. Megfog változni a hozzáállásom valaha? 21 éves srác


2009. febr. 21. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Igen, meg fog. Tudom, hogy rossz-és nem fog vígasztalni, de ezt a reménytelen, plátói érzést mindannyian átéljük, többször...

Én is utálom, amikor ezzel jönnek, de tényleg az idő a legjobb barátunk ilyenkor, annál inkább, mennél kevesebbszer találkozol vele!


Fontos még, hogy ne hidd, hogy Veled van a baj- egyszerűen más-és más az ízlésünk. A szerelem tud szép is lenni, ne utáld, elég, ha csak a plátói változatára haragszol, az valóban eléggé fájdalmas ügy.

Sok sikert a túléléshez! Menni fog.:)

2009. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is volt reménytelen szerelmem, kb. 2-2,5 évig szerettem... És közbe szinte nem is láttam. Már teljesen nyitott vagyok(mondjuk azalatt az időszak alatt is próbáltam vna kapcsoltatot teremteni mással, de nem jött olyan személy ez utamba...) Én is azzal a sráccal feküdtem és keltem, azt hittem sosem megy ki a fejemből! Aztán elrendezpdtem teljesen, már nem is érdekel. Sokat sportoltam, a barátaimmal találkoztam és kibeszéltem... Biztos hogy a te hozzáállásod is változni fog, ne aggódj. Ha bírod próbálj meg nem rá gondolni amikor lefekszel, nem vele álmodni, mert az csak erősítené az érzéseidet. Remélem vmit segítettem.

L

2009. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Én is utálom a szerelem érzést... eddig mindig olyan fiúba szerettem bele, aki elérhetetlen volt számomra.:(
2009. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
69%

Szerintem nem baj...én se szeretem a szerelem érzését:Sénis woltam már reménytelenül szerelmes...kb 2 évig...és elég sokat szenvedtem:(

hát nem tudom h ilyenkor lehet e jó tanácsot adni...mert az semmit nem ér ha annyit mondok h ne gondolj rá...:S

inkább szerintem kösd le magad walamivel...és előbb-utóbb jobb lesz...

2009. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én reménykedem benne hogy pár hét mulva már nem fogom utálni :D mert megvaan a kiszemelt, de eddig nem tetszik nekem se az érzés...
2009. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!