Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bocsánatot kérjek egyáltalán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kérjek egyáltalán, de hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon tetszik nekem de még nem nagyon adtam a tudtára szerintem én sem vagyok neki közömbös. Viszont csináltam egy hülyeséget lehet leírtam magam...Tegnap voltunk egy buliban és elmesélte hogy kikkel járt stb. én meg (volt bennem kis pia) fogtam a fejem, meg nevettem mert tényleg elég gáz alakokkal volt. Igazából nem úgy alakult az este ahogy akartam mert én nagyon szeretném ezt a csajt, csak nemigazán tudok udvarolni és nem igen tudom a tudtára adni hogy tetszik. A vége már oda vissza ( nem durva) offolások-ba ment át, azt már nem úgy váltunk el ahogy kéne. Igazából nem tudom mit csináljak rákérdezzek-e hogy haragszik rám vagy hagyjak neki időt nemtudom én nagyon el vagyok most keseredve mert lehet az én hülyeségemből elveszítem...Létezik az hogy leírt engem? Hogyan kérjek bocsánatot Tőle, de nem érzi akkor hogy nyeregben van? Tanácsokat please!
2011. márc. 15. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehogy bocsánatot kérj egy ilyen gyerekség miatt!
2011. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűen odamész hozzá, és mondod neki, hogy sajnálod, hogy olyan hülyén viselkedtél vele ekkor meg akkor, és bocsánatot kérsz. Biztos fogja értékelni.


Még egy tanács: ne magyarázkodj, hogy a pia miatt, vagy ilyesmi, mert nem kifogást keresel. Ami megtörtént, megtörtént.


(Offolás? Hmmm. Tudod mi az? Amikor egy *kötött* témáról kellene beszélni, és te eltérsz a tárgytól (off topic). Egy buliban az hogy lehetséges? Elvileg ott kötetlen beszélgetés van.)

2011. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!