Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérjek tőle bocsánatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal a 2. MSN beszégetésem volt, éreztem, hogy rossz napja volt, jelezte, hogy nem ér rá, én ettől függetlenül még kifejtettem egy dologról a véleményemet, mire ő azt írta, hogy Hagyjam most békén légyszíves. (Nem fogalmazok pontosabban, mert azt hiszem ő is böngészi az oldalt) Szóval vajon mégsertédött? Egyszerűen nem volt kedve beszélni? Legközelebb csináljak úgy mintha mi sem történt volna? Kérjek bocsánatot (nem érzem úgy, hogy nekem kellene, vagy akkor valami papucs képét festeném magamról)?
2009. szept. 9. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Mivan most ide jössz panaszkodni? Igen szeretném, ha bocsánatot kérnél.
2009. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el 1xrüen csak rossz kedve lehetett nekem is sokszor wan ilyen megesik... még veled is sztm: ) legközelebb beszéltek majd ha akarja felhozza a témát és (különben is neki sem ártana a bocsi kérés mert bunkó wolt énis mindig bocsit kérek^^)szal lényeg tegyél úgy mintha misem történt wolna:)
2009. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22:26 szerintem nemkéne bocsánatot kérnie vagy mindkettötöknek kéne bocsánatot kérni...
2009. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
22:26 szerintem hülyéskedik és marha viccesnek tartja magát, hogy eljátssza a barátnőt. A kérdező is beleírta a kérdésbe, hogy a csaj olvassa az oldalt, így ez magas labda volt. Köszönjük Emese!
2009. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
szánalmasak itt néhányan
2009. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ha nem is "kellene" bocsánatot kérned, azért szerintem ha legközelebb úgy beszélgettek, hogy Te írsz neki és nem ő Neked, akkor köszönés után kérdezd meg, hogy esetleg nem zavarod-e :) De ha úgy érzed, hogy mégis bocsánatot szeretnél kérni, akkor kérj; nem lesz belőle semmi. És szerintem ettől nem lennél papucs :)
2009. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok, kösz a legtöbbetek válaszát :)
2009. szept. 10. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!