Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Hogy kérjek bocsánatot tőle?

Figyelt kérdés

Ma randim lett volna egy sráccal, aki lázasan, begyulladt torokkal is el akart jönni. Nem tudtam róla lebeszélni, mert látni akar.

Végül beleegyeztem, minden jól indult időben a buszon ültem, de a buszsofőr megállt kaját venni magának, aztán még egy defekt is lett.

2 órát késtem, és ugye a srác nem várt meg ami érthető is. Viszont annyira megsértődött vagy nem tudom, hogy mindenhonnan letiltott, és ha hívom kinyom.

Szeretnék tőle elnézést kérni, mert nekem is fontos lett volna ez a randi, de így lehetetlen. Az sms-ekre se válaszol.

Mit tegyek?


2011. máj. 30. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérj igazolást a volántól. :)

Amúgy meg személyesen a legjobb bocsánatot kérni.

2011. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj el személyesen, és mondd el neki, hogy mi történt.

Írj több sms-t is, vagy e-mailt.

Előbb-utóbb győz a kíváncsisága, és el fogja olvasni mit írtál.

2011. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom, hogy konkrétan, hol lakik. Csak azt tudom, hogy melyik suliba jár, de pl azt se, hogy melyik nap hányra megy be vagy mikor végez.
2011. máj. 30. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokkal többet nem tudsz tenni sajnos. :/


Nagyon sajnállak titeket, ismerős a helyzet...

2011. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!