Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megláttam egy lányt a suliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttam egy lányt a suliban és azonnal beleszerettem, hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vok, felvettem msn-en, meg beszélgetek vele, de összejött egy másik fiúval, mit tegyek várjak amíg újra szingli lesz? mert próbálkozok de egyszerűen nem bírom ki, akárhányszor meglátom, előjön egy érzés bennem amit nem tudok leírni, minden percben csak rá gondolok
2009. febr. 21. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy szerelmes vagy, szerintem csak egy fellángolás, ha nem, akkor is jó. Bár én most inkább hagynám, ha van barátja. De azért msn-en beszéljetek, ismerd meg, a végén bármi kialakulhat. De ne versenyezzél a barátjával.

Sok sikert!

2009. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó más kapcsolatába bekavarni.De kitudja hogy mikor lesz szingli.Addig ne várj.Inkább felejtsd el a csajt.MAx szemezz vele,azzal még nem csinálsz bajt,és le is veheted hogy a csaj hogy viszonyul hozzád.Inkább csak barátkozz vele,és akkor mond majd meg neki hogy többet érzel.
2009. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hali,

köszi a válaszokat, megpróbálom túltenni rajta magam. már ha sikerül :S

2009. febr. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!