Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ÉN vagyok csak ilyen hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÉN vagyok csak ilyen hülye vagy a csajok tényleg a bunkókra buknak?

Figyelt kérdés

Sokszor látom .és a suliba is volt ilyen eset hogy egy tök normális csaj ,egy hülye taplóra gerjedt,.később jártak is de 2 hét után szétmentek de a csaj még mindig bele van zúgva ,..ez mi a csajok ilyen szőkék vagy nem veszik észre a normális csávókat,..

(ezalatt értsd : normális, intelligens, kedves, előzékeny , nem túl nyálas de határozott, kimarad a bajból, de ha kell megvédi magát és a párját )

Vélemény ?


2009. febr. 22. 13:41
1 2
 11/14 anonim válasza:
57%
Nekem is inkább a bunkók jönnek be, (de csak külsőre akik meg kedvesek velem, a nap 24 órájában azokkal meg jókat tudok dumálni, meg sokat nevetni, meg igazából akik ilyenek azok álltalában durvák és szemtelenek az emberrel. És ne aggódj, nem minden csajnak jönnek be az effajta fiúk (szerintem én is ki fogom ezt nőni) de azt is tudom, hogy vannak olyanok is, akik egy darabig jókisfiúk voltak, most meg ahogy nőnek felfele, egyre bunkóbbak.
2009. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azok a pasik kifelé bunkók, nagyképűek de a lánynak mindent megadnak, amit a zárójelben leírtál...

egy egósrác

2009. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is a 5.-esek-6.-osok,néha valamelyik még pofont is ad a csajnak,jó nem nagyot de talán viccből de akkor se szép dolog ráadás járnak.Én is udvaroltam egy lánynak az oszt társam mindennap piszkálja,meg bántja meg minden.Mégis ő jön be neki...Szóval igen,a bunkókra!
2009. márc. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem, Nemvagy hülye..ez tényleg egy érdekes kérdés.És ahogy az elöttem szólók is mondták sajnos igaz.Az én részemről is..Nekem is tetszik egy ilyen bunkó srác aki, tény h már velem is bunkó volt.Csak én akkor visszaszóltam neki h ő meg egy bunkó paraszt.

Nemtudnám megindokolni miért van ez..csak van.:(

2010. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!