Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti hasonlóan reagálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hasonlóan reagálnátok egy ilyen leszólításra?

2011. márc. 25. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Elküldeném a halál zivataros f@szába!
2011. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul mindegy hogyan szólítod le, ha szép vagy akkor kedvesen reagálnak, ha csúnya vagy elküldenek a pics*ba.


Elegem van ezekből a csajfelszedőművészekből. Mindegyik egy széparcú széptestű férfi, aztán osztják azt észt mintha csak a szövegeden múlna.

2011. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mindig örülök ha megszólít valaki az utcán vagy buszon, sokat ingázom egyedül, ezért jól esik egy-egy kedves szó, tök mindegy hogy egy idős néni teszi aki leül mellém a buszon, vagy egy srác. Csak annyi elvárásom van, hogyha már megszólít valaki, akkor legyen valami értelmes témája...

Ma pl leült mellém a buszon egy srác, és fél órát sírt a barátnőjéről tök ismeretlenül. Az ilyeneket sajna nem tudom nem lepattintani.

2011. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2.-kal. Tök mindegy, milyen dumával mész oda: ha jól nézel ki, minden bejön, ha nem, akkor meg semmi.
2011. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyet kell, hogy értsek az eddigi hozzászólásokkal! ha jó pali vagy és tetszel a lánynak akkor nagy a lehetőségek tárháza. szinte bármit mondasz nem fog kikosarazni, de ha nem tetszel neki akkor bármit mondhatsz hülyének fog nézni. a videón a csaj is megkérdezi, hogy "te hülye vagy?" és látszik rajta, hogy nagyon meglepődött és zavarban is van kicsit mégsem hagyja ott a srácot.

amúgy ez a mondj 3 tulajdonságot szerintem nem a legjobb, mert olyan számonkérően hat. de mégis bejött. tud a srác az biztos.

2011. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, én annyira zavarban lennék, hogy megadnám a számom, de utánaaa... nekem nagyon nem jött be a fiú...
2011. márc. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is megadnám a számomat már csak azért is mert megpróbálta, de egyébként nekem túl vékony a srác. Tök mindegy hogy egy kis plusz az zsírban jelentkezne vagy izomban, de elférne rajta...
2011. márc. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, tényleg nem kötekedésként, csak azért mert érdekelne a dolog, hogy pl. olyan srácnak is megadnád a számod aki abszolút nem jön be, a bátorságáért? Tényleg csak kíváncsiság :)
2011. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!