Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van rá esély, hogy lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy lesz köztünk valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác,nálam 3 évvel idősebb.Egy suliba járunk.2-3 hónapja ismerjük egymást személyesebben,1-2 hónapja minden egyes nap chatelünk.Vagy ő ír nekem,vagy nagyritkán én írok neki.Néha néha bunkózgat,de azt is csak finoman.:P

Sokat hülyéskedünk a szerelem/házasság/gyerek témával,pl. valamelyik nap :"na egy közös gyerek?:P",meg,"leszel a barátnőm?*-*" ilyesmik.

Én fülig belezúgtam,be kell vallanom őszintén :D De fogalmam sincs,hogy ő mit érezhet.Tegnap például,meséltem neki,hogy egy srác nem hagy békén és mennyire idegesít meg minden,tiszta féltékeny lett"minek foglalkozol vele?ennyi eszed van",olyan kis aranyos volt.:D..Suliba valamelyik nap úgy állt,addig szenvedett,amíg pont rám nem látott.Lehet csak beképzelem,de beszélgetett és szinte éreztem a tekintetét.Annyira jól elvagyunk,és azt is tudom,hogy nem tart csúnyának.Viszont én nem vagyok olyan csinos.:S Miatta szoktam le a dohányzásról,mert mondta,hogy utálja ha cigizek.:S:D...valamikor jön hozzám,viszont azt is mondta,hogy ne mondjuk már el nagyon senkinek,mert nem szeretné,hogy mindenki ezen csámcsogjon.Amikor összevesztünk is,és én voltam a béna akkor is,ő írt először.Tudom nem sok lényegeset mondtam el,csak ami eszembe jutott épp,de kb ebből lehet akár valami?Nem tudok gondolkozni férfi aggyal.:D


2011. ápr. 1. 01:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia:)

Miatta szoktam le a dohányzásról--ez már nagyon nagy dolog. Grt. hozzá.

Remélem lesz valami köztetek, nem csak távolság:).

Én szorítok nektek, ez a fiú nagyon aranyosnak tűnik az általad leírtak alapján.

Én úgy gondolom szeret téged, de bátorítsd őt, hogy merjen lépni. De szerintem te is nyugodtan kezdeményezz, de ne durván erőszakosan, hanem csak szépen finoman.

Én drukkolok:)

20/f

2011. ápr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet ebből vmi. :) Beszélgess vele tovább, és éreztesd, hogy tőled lehetne több is..persze csak finoman, nem kell kereken kijelenteni a szándékaidat.
2011. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Erik-son válasza:
Ha tényleg jófej és tényleg miatta szoktál le a cigiről (ami nagyon nagy szó) akkor ahogy az előttem commentelők is mondták,szépen finoman beszélgess vele és egyre jobban vezesd rá a te-ő témára és akkor szerintem lehet még valami :D
2011. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem is lehet ebből egy jou kapcsolat.róbálkozz nála beszélgess vele sokat.amugy hány éves vagy??ha megkérdezhetem.
2011. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztató válaszokat!remélem is lesz valami,bár már volt itt nálam,és mélyen nézett a szemembe és olyan jó volt!^^

ha leírnám a koromat,megköveznétek,tudom.:D

2011. ápr. 5. 15:54
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja,és igen,csak miatta tettem le a cigit.köszönöm a gratulációkat:)
2011. ápr. 5. 15:58
 7/14 anonim ***** válasza:
jaj dehogy köveznénk meg.mért nem mered elárlni??nincs miért megkövezzünk mond meg.
2011. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
15 lettem :)
2011. ápr. 5. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
és ebbe mi volt olyan aggasztó?nem köveztünk meg:P és ez természetes 15 évesen szerintem.én akkor feküdtem le előszö a baátommal akkor engem elevenem elkéne égetni?
2011. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát,csak a dohányzás miatt nem akartam leírni.:D
2011. ápr. 5. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!