Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van rá esély, hogy lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy lesz köztünk valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác,nálam 3 évvel idősebb.Egy suliba járunk.2-3 hónapja ismerjük egymást személyesebben,1-2 hónapja minden egyes nap chatelünk.Vagy ő ír nekem,vagy nagyritkán én írok neki.Néha néha bunkózgat,de azt is csak finoman.:P

Sokat hülyéskedünk a szerelem/házasság/gyerek témával,pl. valamelyik nap :"na egy közös gyerek?:P",meg,"leszel a barátnőm?*-*" ilyesmik.

Én fülig belezúgtam,be kell vallanom őszintén :D De fogalmam sincs,hogy ő mit érezhet.Tegnap például,meséltem neki,hogy egy srác nem hagy békén és mennyire idegesít meg minden,tiszta féltékeny lett"minek foglalkozol vele?ennyi eszed van",olyan kis aranyos volt.:D..Suliba valamelyik nap úgy állt,addig szenvedett,amíg pont rám nem látott.Lehet csak beképzelem,de beszélgetett és szinte éreztem a tekintetét.Annyira jól elvagyunk,és azt is tudom,hogy nem tart csúnyának.Viszont én nem vagyok olyan csinos.:S Miatta szoktam le a dohányzásról,mert mondta,hogy utálja ha cigizek.:S:D...valamikor jön hozzám,viszont azt is mondta,hogy ne mondjuk már el nagyon senkinek,mert nem szeretné,hogy mindenki ezen csámcsogjon.Amikor összevesztünk is,és én voltam a béna akkor is,ő írt először.Tudom nem sok lényegeset mondtam el,csak ami eszembe jutott épp,de kb ebből lehet akár valami?Nem tudok gondolkozni férfi aggyal.:D


2011. ápr. 1. 01:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nyugi énis néha rágyujtok:P és intenziven dohányoztál addig??és mennyi ideig tartott a dohányzásod?a szüleid engedték?
2011. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
lassan egy éve intenzíven,hát,úgy voltak vele,hogy majd észheztérek."Rossz" társaságba kerültem,és hát,ők rágyujtottak én mért ne?Aztán már mikor kívánta a szervezetem,és elvonási tüneteim voltak,már nem tartottam annyira menőnek.Pasi miatt szoktam rá,pasi miatt szoktam le :)
2011. ápr. 5. 21:15
 13/14 anonim ***** válasza:
hát nagyon ügyes voltál hogy letudtál rólla szokni.énis rászoktam gyűjtani de meglennék nélküle.remélem összejön valami azzal a fiúval.drukkolok
2011. ápr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
én is remélem.köszönöm :)
2011. ápr. 6. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!