Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék hozzá közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék hozzá közelebb kerülni. De hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nagyon tetszik...sőt azt hiszem bele is szerettem..viszont van egy barátnője akivel már akart szakítani de a csaj megfenyegette hogy öngyilkos lesz így még együtt vannak. Viszont én nagyon szeretnék vele összejönni és szoktunk beszélgetni emg minden..de tanács kéne hogy nem olyan nyomulósan de valahogy tudja meg hogy érzek valamit iránta...nagyon fontos lenne..szóval ha tudtok lécci segítsetek
2009. febr. 27. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog, de az őszinteség szerintem a legcélravezetőbb. Legalább kiderülne sok minden, pl. hogy ő mit érez. Mert lehet, hogy elkezdesz vele flörtölgetni, és ő bele is megy, mert azt hiszi, nincs ebben semmi, miközben te komolyan gondolod, ő meg csak szórakozik.

Beszéld meg vele.

2009. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele és derítsd ki, hogy mit gondol rólad, mik a tervei. Esetleg találkozhatnál is vele... Ne tűnjön randinak, inkább hívd magaddal valahová, (pl. ajándékvásárlás) mondván: szeretnéd kikérni a véleményét. Ha belemegy, akkor tervezhetsz tovább... Ha nem, akkor sajnos...
2009. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az igazi öngyilkosok nem fenyegetőznek vee, hanem szó nélkül megteszik. Aki ezzel fenyegetőzik nem teszi meg, csak érzlemi zsarolásra használja.

Ha van türelmed, várj kicsit, beszélgessetek tovább, ha erősebb lesz a vonzódása irántad, lépni fog!

2009. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm amiket írtatok...én is gondoltam már arra hogy elhívom valahova csak attól félek hogy nemet mondd és akkor én totál összetörök...de leeht hogy egy próbát tényleg megér csak több rossz kapcsolat és csalódás van a hátam mögött mint amennyi jó. Ezért nem tudom mit csináljak..
2009. febr. 27. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!