Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk az egyetemen, 22 évesek vagyunk. Nos nekem megtetszett a srác, és úgy gondoltam az órák utáni szünetben beszélgessünk. Nos kérdezgettem, kedves volt, beszélgettünk.

Nekem nagyon bejön. De őneki van barátnője, akivel nincsenek együtt.Nem is lesz semmi közöttük, mert a csaj férjes. Mondta hogy őt nem érdekli a szex sem annyira, ezért ezzel a csajjal is baráti viszonyt folytat.

Úgy érzem bír engem, tetszem neki, kezdeményeztem is, én akartam hogy találkozzunk sulin kívül, bele is egyezett, de nem történt semmi, csak jót beszélgettünk. Soha sem kezdeményez semmit, mindig én vagyok az, aki ha akar valamit akkor "kezd". Ő soha. Írni sem ír magától egy sms-t se, h mi van velem.

Úgy érzem h tetszem neki...

nem akar kapcsolatot? homoszexuális? nem jövök be neki, csak nem akar megbántani?

Van esélyem?


2010. jan. 22. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak félénk:) meg látja, hogy te kezdeményezel és neki nem kell csinálni semmit...tipikus mai fiú.ez sajnos már nem változik:DD drukkolok neked, nagyon(:
2010. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy tetszel neki ha nem ír smst se?
2010. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
22:57 pontosan, hogy erre gondoltam, hogy nincs esélyem...
2010. ápr. 19. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon tetszenél neki, és nagyon szeretne veled többet lenni, akkor érdeklődne. Így nem valószínű...
2010. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam...Én is lány vagyok szintén és mindent én kezdeményeztem a fiúnál. Ezekután már jártunk is, de már vége van. Azóta..mindig együtt lógunk lent és mindig hív. Pl ma is rámköszönt...illetve rámüvöltött 20 méterről kb :D Szerintem egyszerűen nem mer kezdeményezni és mivel már megszokta hogy te kezdeményezel ezért nem csinál semmit...Próbálj meg beszélgetések közben rátérni arra hogy te meg ő esetleg. (= Szurkolok neked ;) remélem segíthettem :)
2010. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak azért lehomokosozod, mert nem kezdeményez? Te jó ég, ha ilyen a női logika, akkor már hány csaj letudott melegnek. :O


Amúgy akkor most van barátnője, csak az férjnél van, vagy az csak barát barátnő?


Szerintem nincs kizárva, hogy van esélyed, de ha egy férjes nővel kavar, akkor ott nagyobb lehet az érzelmi kapcsolat, ha úgy képes együtt lenni vele, hogy közben egy másik pasié... Meg mondjuk azért ezek után érdemes volna azon elgondolkodnod, hogy megéri-e a srác a vesződséget, ha képes belekavarni mások házasságába?

2010. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

már nincs a nővel, csak barátok. Igazából a nő erőltette rá magát a srácra, de már nincsenek együtt.

de azóta is kedves velem, meg minden, csak már nem foglalkozom vele. Ha akar, úgyis keres.

Tényleg arra gondoltam hogy homokos lehet, mert nem érdeklik a nők igazán.

2010. aug. 31. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!