Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? (lent)

Figyelt kérdés

Ma randiztam egy lánnyal. Láthatólag kölcsönös volt a szimpátia. Sétáltunk az utcán, amikor megkérdezte, hogy van-e kedvem vele meginni egy kávét. Mondom:persze. Ennek örült, és mentünk tovább. Na itt kezdődött a probléma:

Beállt a parkolóba egy gyári állapotú, OT-s rendszámú Trabant. :) Mondom neki: "Odanézz, milyen szép! Kár, hogy nem az enyém." Erre elkezdi, hogy meggondolta magát, többet nem szeretne velem találkozni és ne is hívjam.

Most ezzel mi volt a baja?


2011. ápr. 10. 20:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Írtam neki (a telefonját nem vesz fel), azt mondta, hogy csalódott bennem, és nem tudná velem elképzelni az életét. Amúgy 20 évesek vagyunk...
2011. ápr. 12. 17:24
 12/14 anonim ***** válasza:
tuti iróniaként értelmezte..hogy ócsárolod mások kocsiját.. amúgy ennek nem lenne értelme..
2011. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

lehet azt hiszi csóró vagy.az ilyen csitri nem normális ne kelljen neked mert neki csak a pénzed kell meg a szex

amúgy kérdezted miért csalódott benned?ha nem kérdezd meg,ha igen,írd le mit válaszolt!

2011. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

háttez hülye figyelj... ha ilyenen megsértődik, és a megoldás nem az számára, hogy elmondja mi a baj, vagy megbeszéli hogy hát nem kellett volna, legyen az trabant vagy bármi más az életben, akkor amúgy se tartana sokáig a kapcsolat...

én a minap egy VW T1 et láttam OT s rsz al, nagyon szép volt az is :)

2011. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!