Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy a rákba szólítsam le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a rákba szólítsam le a csajt, és ha valami szatírnak néz?

Figyelt kérdés

Buszon szoktam néha látni egy csajt, kis aranyos blablabla. Egy környéken lakunk, evidensnek gondoltam, hogy majd a nagy fb-n valamelyik másik környékbelinek az ismerőse. De nem! Több száz profilt átnéztem már de sehol sem találtam a csajt. Mondani se kell ha ezen a fb-n a csaj meglenne akkor most egyenes út vezetne a hőn áhított lány szívéig.

Így viszont marad az élőben való akciózás, ami szerintem elég sok rizikóval jár. Remélem tudtok adni tippet.


2011. ápr. 11. 14:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha fb on meglenne akkor egyenes út vezetne a lány szívéhez...élőben meg ha elkezdenél akciózni az túl nagy rizikó és nem mered? Én ezt nem értem. Miért vagy benne biztos ha fb on rátalálnál akkor jönne csak össze, élőben mért gondolod hogy rizikósabb? Mert nem menőség élőben leszólítani? Akkor tuti elhajtana. :S És mert fészbukon tudod lájkolni? :D ja és meg tudod bökni a lányt? :DD és ettől biztos elolvadna ? :) Élőben meg nem tudsz kattintani a like ra? :S végülis igen így tényleg rizikósabb... :D
2011. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
ja
2011. ápr. 14. 14:49
 23/30 anonim ***** válasza:
én annyiban egyetértek a kérdezővel ebben a facebookos dologban, hogy így a csajt nem olyan hirtelen, váratlanul, szemtől szemben éri a dolog és jobban tud regálni. élő példa hogy volt egy srác aki engem még anno iwiwen jelölt be és ott kezdte el az ismerkedést, aztán amikor összejöttünk mondta hogy le akart szólítani csak nem mert és én mondtam is neki hogy jobb volt így mert élőben én zavarba jöttem volna hirtelen és lehet hogy elküldtem volna a p*csába
2011. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez így van, én se töketlenségből akarok fb-n kezdeményezni.
2011. ápr. 15. 18:32
 25/30 anonim ***** válasza:

16:21!

Volt már olyan, hogy el is küldtél zavarodban egy helyes srácot a p*csába?

A lány zavarából előnyt kell kovácsolni. Jártam úgy, hogy kiderült, a lány már évek óta járt erre a helyre, de eddig senki sem szólította meg. Nyomozgassak fb-on hetekig, mikor 3 perc alatt össze tudom szedni magam és megszólítom? Tudod, hogy örült a kezdeményezésnek? (Valószínűleg a korabeli srácok nyomozgatnak fb-n. Köszönöm a töketlenségüket!)


Kérdező!

Te is tudod, hogy félsz, ezért nem mersz személyesen kezdeményezni. Ebben a korban én is ilyen voltam, de ma már be merem vallani.

2011. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Utolsó: azt vedd figyelembe, hogy elég ritkán látom a buszon. Ezen a héten például nem is láttam, pedig direkt azzal a busszal mentem.
2011. ápr. 16. 07:42
 27/30 anonim ***** válasza:

16:21 vagyok

21:57! hisz leírtam: igenis elküldtem volna a srácot zavaromban ha személyesen egyből leszólít. de mivel neten kezdeményzett nekem is volt időm gondolkodni, összeszedni magam és így lett belőle valami :)

2011. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Oké hogy bátortalanság, meg nem merem mert félek hogy elhajt a lány, vagy a lány nagyon megijjed és még akkor is elküld zavarában ha különben bejönnék neki...Most belegondolva, szüleink, vagy nagyszüleink korában nem volt iwiw, meg fb :S Sőt még internet mint olyan nem volt. Hm, nem volt könnyű nekik az ismerkedés. :/ Össze kellett szedniük a bátroságukat, mert csakis élőben lehetett próbálkozni. Most ha akkor is ilyenek lettek volna ők fiatal korukban, mint a kérdező, vagy az egyik kommentelő lány... És akkor muszáj volt nekik élőben megszólítani, mert nem volt net. :/ Ezt most nem cikizésből írtam csak tényként.
2011. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Egyébként nagyon jó dolognak tartom a közösségi oldalakat, meg a társkeresőket, a csetet, mert bevallom én is kissé gátlásos vagyok, és hála azoknak akik ezeket az oldalakat kitalálták. Csak belegondoltam milyen jó hogy nem mondjuk az '50 es években élek...

2011. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

09:15!

Leírtad... feltételes módban. Magyarán nem történt még ilyen.

Ha megszólítok egy lányt és zavarában össze-vissza kezd beszélni, akkor rajtam múlik minden. Később persze bármi lehet, de ha én magabiztos vagyok, akkor én írom a történetet. (Mondjuk én már nem iskolás korosztály vagyok...)

2011. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!