Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok: Az alábbi szituációban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: Az alábbi szituációban, az első randin milyen ajándékot vigyek a csajnak?

Figyelt kérdés

20 éves Pasi vagyok, a csaj is 20 éves.

Találkozni fogok egy csajjal, és vele EZ lesz az első randi. Ja, és talán még hozzá tartozik a dologhoz, hogy nem volt barátnőm.


KÉRDÉS:

A csajjal még nem találkoztam sosem személyesen. Látni láttuk már egymást, de nem ismerjük egymást egyáltalán.


Valami kis ajándékot kellene vinnem neki?

- Én gondoltam egy szál virágra.

Viszont más ismerőseim szerint nem kellene. Egyik barátom több éve együtt van a barátnőjével, és szál virágot még sosem vitt neki. Tehát nem azért akartam vinni, mert ezen múlna valami, hanem figyelmesség.


Sétálni fogunk, és ha meghívom valamire, akkor már az is elég?


Mit gondoltok?, nektek mik a tapasztalaitok?


Puszival köszöntöm a csajt, és utánna adnám oda.,vagy már nem tudom.... ááááá... látjátok csajok?, körülöttetek forog minden. :)


Ha válaszoltok, akkor légyszi írjátok oda, hogy fiu/lány, és milyen idősek vagytok.

köszi



Eddigi kérdéseim:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__17038..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__17036..


2011. ápr. 13. 08:28
1 2
 11/12 Tyler913 ***** válasza:

Szerintem ne vegyel neki semmit.A szal viragot hova rakja?A fule moge?Logisztikailag eleg nehez megoldani,de ez meg a kisebbik baj.A nagyobbik baj az,hogy olyannak tunsz,mint aki ajandekkal akar hoditani.Tudom,furcsa,hogy egy par szaz forintos virag kapcsan irom ezt,de mar maga a teny,hogy egy ferfi ajandekot ad egy nonek,akit meg nem is ismer,azt kozvetiti,hogy az ajandekkal akarja megvenni a no figyelmet.

Ugyanez igaz az etel-, es italmeghivasra,barmire.Elso (nehany) randin ne legyen ajandek.Szamomra ez alap.


23/F

2011. ápr. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan köszöntsd puszival, és vigyél neki virágot, vagy egy kisebb csomag csokit! Legyél nagyon udvarias!
2011. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!