Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, mit csináljak? Teljesen összezavarodtam. :/

Figyelt kérdés

Eléggé nehéz helyzetben vagyok, és nem tudom, hogy mit kéne tennem..

Pár napja egy buliban az egyik ismerősömmel (látásból ismerjük egymást) teljesen összemelegedtünk, csókolóztunk, hazakísért stb..

Aztán másnap találkoztunk, filmeztünk.

Próbáltam elmondani neki, hogy hagyjuk inkább az egészet, de egyszerűen nem volt erőm.

Most tanácstalan vagyok, mert nem tudom, hogy mi legyen, akarom-e én ezt folytatni..:/

Szegény srác már teljesen beleélte magát, elég gáz lenne, ha bejelenteném, hogy inkább hagyjuk az egészet.

Remélem értitek mire akarok kilyukadni.

Ti mit tennétek a helyemben?


2011. jún. 14. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még tovább húzod az időt, akkor még rosszabb lesz neki.
2011. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ilyenkor csináltam, hogy 2 hétig jártam vele aztán helló... elég aljas dolog :/ inkább most mondd meg hogy nem
2011. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom..annyira buta vagyok, már az elején lépnem kellett volna.
2011. jún. 14. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!