Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit vártok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit vártok el egy leányzótól az első találkozáson?

Figyelt kérdés

Nyárra megbeszéltem egy fiúval,egy találkozott akivel több van köztünk mint barátság... csak hát a távolság.. Azért lett nyárra rakva a találkozó mert nem nekem nem lesz tavaszi szünetem :S Tudom,nyárig még bármi megtörténhet,jó is,rossz is.. Fel vagyok készülve ezzel kapcsolatban mindenre..


Mit vártok el az első találkozásánál egy lánytól?

gondolom,hogy igényes,csinos és normális legyen.. de ezt én csak gondolom,tudom van még jó pár dolog,ezért vagyok kíváncsi rá,hogy egy fiú ilyenkor mit vár el?:)


Lennétek olyan szívesek,hogy leírnátok?:)


15/L


2011. ápr. 15. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Te most egynyári kapcsolatot akarsz? :)
2011. ápr. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Az hogy mit vár el személyenként változik, nyilván mást várok el én is meg a béla is meg a pisti is, kérdezt meg a sráctól, ilyenekből lesznek később a félreértések!

Az ilyen tutyimutyisáfokból.

21f

2011. ápr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
A minimum az,hogy lefekszel vele:)
2011. ápr. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szórakoztató legyen, érdeklődő legyen és hogy próbáljon meg csinos lenni.
2011. ápr. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Joco901019 ***** válasza:
100%
Legyél csinos, kedves, türelmes és normális.
2011. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kedves.
2011. ápr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!