Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még valaki, akit irritálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki, akit irritálnak azok a típusú emberek, akiknek már mindegy, hogy ki, csak legyen valakijük?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 10:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én se szeretek egyedül lenni, de kibírom. Volt már olyan hogy két héttel a szakítás után összejöttem valaki mással. Amikor a volt barátom még megvolt, csak msnezgettem a sráccal. Később (a szakítás után) derült ki, hogy tetszem neki, talizgattunk, és egy-két tali után összejöttünk. Nem sokáig tartott, de jó volt vele.


Kapcsolatfüggőség: Vannak emberek, akik nem szeretnek egyedül lenni, idejük sincs megszokni, hiszen rögtön szinte másik kapcsolatba lépnek. Ez nem azt jelenti, hogy nekik mindegy kivel, csak legyen valaki. Akikről a kérdező ír, lehetnek hosszú ideje egyedül lévő emberek is, nem csak olyanok, akik hamar mással vannak.

2011. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, engem irritálnak. Ez nem szerelem. Össze sem jönnék semmi pénzért egy ilyennel, felőlem szőke herceg is lehet, akkor sem kell. Ha bárki jó válasszon mást.
2011. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!