Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerűen nem merek nyitni senki felé sem a fogaim miatt?

Figyelt kérdés
A helyzet az, h most 16 évesen kapok fogszabályzót, tudom elég későn, de erről nem én tehetek, mivel eddig a szüleim nem akarták. Szóval itt vagyok 16 évesen és még soha nem volt barátom és eddig csak egyszer csókoloztam olyan 11-12 évesen. nagyon bánt a dolog és nincs semmi önbizalmam. nem vagyok elégedetlen magammal, de a fogaim nagyon elcsúfítanak, szerintem. Legalább 2 év fogszabi, aggidra 18 és fél éves leszek. Nekem akkor kimarad a szerelem?
2009. márc. 5. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Te nem nézted a Sharon naplója című mesét? :)

Értsd meg, nem zavar az senkit, ha amúgy helyes csaj vagy és rendes akkor a pasit szerintem legkevésbé sem fogja érdekelni...

2009. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
dehogy is!manapság a fogszabályzó nem nagy dolog, ugyanúgy lehet vele csinálni szinte mindent.csókizni is:Dhord vidáman semmi gond vele szereintem!gondolj bele hogy szép fogaid lesznek, épp eszű embert nem zavarja.
2009. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért maradna ki?

Lesz, akinek így is tetszel majd, szabályozóval együtt. Csókolódzni is lehet így. Utána pedig gyönyörű fogaid lesznek! Mi a probléma?

Csak legyél vidám és jókedvű - az elbűvöli a fiúkat, és egyszeriben megszépülsz tőle!

2009. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy még így sem vagyok biztos abban, hogy kellek valakinek. A fogszabályzónak meg én örülök a legjobban, hiszen már ével óta ezt akarom. de mi lesz, ha szépek lesznek a fogaim és úgy sem kellek senkinek?
2009. márc. 5. 13:57
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja és én mindig vidám vagyok és jókedv. Soha nem látni rajtam, ha bánatos vagyok.
2009. márc. 5. 13:58
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyáltalán nem ciki a fogszabályzó, mostanában nagyon sokan hordják állandóra, nemcsak éjszakait. Ne szégyeld emiatt magad, biztos hogy nem fognak emiatt kicsúfolni. Inkább fogd úgy fel hogy 2 év múlva szépek lesznek a fogaid és még így is jobb ha azt látják hogy itt egy lány, aki törődik a fogai szépségével, mint rendezettlen, csúnya fogakkal él. Egyébként sok felnőttön is látok fogszabályzót. És létezik már olyan fogszabályzó is amit belülre raknak fel, alig látszik, persze az biztos drágább, nem tom mennyire vagytok eleresztve.
2009. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszettek már fogszabályzós lányok és szívesen jártam volna valamelyikkel. Nem olyan nagy dolog ez, mint te gondolod.

Egyébként meg mi van ha csak 18 évesen leszel szerelmes, hmm? Nem kell elkapkodni semmit. Hová sietsz?

Nekem 24 évesen volt először bnőm és csók is akkor volt...

2009. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Uuuu nekem barátnőmnek fogszabályzója van (17 éves), mert keresztharapása volt (amikor a felső fogak az alsó mögé zárnak nem elé ha becsukja a száját), már csak fél évig lesz rajta, de én nem is akarom, hogy levegye mert annyira megszerettem...Nekem nagyon tetszik a fogszabályzója, tök aranyos vele :) ! Őt is zavarja, és nem lehet vele megértetni, hogy tökre szép azzal is :) ! Ugyhogy fel a fejjel sok fiunak tetszik a fogszabi.


22/f

2009. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Oh nem kell aggódnod. Nagyon helyes, hogy felrakattad a fogszabályzót, sokkal jobban fogod magad érezni tőle. Nekem is volt körülbelül akkor amikor neked és ha hiszed ha nem pont ennek köszönhetem, hogy rám talált a szerelem. Miután kezdtem megszokni a fogszabályzót egyre többet mosolyogtam és kezdtem pozitívan látni a dolgokat. Erre felfigyelt az akkori osztálytársam(akivel jelenleg is együtt vagyok több mint 3 éve) és elkezdtünk járni. Nem kell félned nem marad ki a szerelem az életedből, csak próbálj optimista lenni és sokat mosolyogni, még ha fogszabályzód is van. Ja és a csókolózástól nem kell félni fogszabályzóban is ugyan olyan mint nélküle.
2009. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mint pasi nézem a leendő pár fogait, de csak kíváncsiságból, mert engem nem érdekel az ilyesmi...:)

Nekem jó ideig a bal első metszőfogam kitört tőböl, miután estem deszkával, de én úgy is csajoztam, volt is az idő alatt 2 barátnőm...

Ha érdekelsz valakit, akkor nem fogja érdekelni a fogad, hidd el, nem kell olyan nagy dobra verni:) Aki ilyenre utazik, annak pedig nem Te kellesz, hanem valószínüleg csak villogni akar, hogy neki milyen marha jó nője van, vagy csak a tested akarja...

22/F

2009. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!