Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, miben NEM akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, miben NEM akartok látni egy lányt első randin, mi az a cucc ami miatt azonnal tiltólistára kerül a leendő barátnő? :D

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 21:31
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Én amit nagyon nagyon nem tudok elfogadni manapság, ez a teleszart nadrág divat a lányokon. Ajánlom a következő cikket, 100%-ig egyetértek vele:

[link]

2011. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

Szőrös, bojtos, térdig érő, prémvadász csizma.

Bármilyen: funky girl, sexy girl és hasonló feliratú, flitteres top.

Playboyos medál, vagy fülbevaló.

Krokodilbőr vagy leopárd mintás táska.

Túl rövid miniszoknya, pics@nadrág.

Hegyes orrú, magassarkú lakkcsizma.

Fél arcot eltakaró, fehér keretes, Paris Hilton szemüveg.


24F

2011. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt, hogy állatmintás ruhát se húzz, nagyon gáz az is. Cicanadrág is borzalom, tök mindegy, hogy jó alakod van-e hozzá vagy sem.
2011. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
nyakig zokni szandállal nem túl nyerő
2011. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%

sokszor látok egy lánt ijen "váll-táskával", tudjátok, amit az egyik oldalon felakasztasz és a másik oldalon van a táska.


Ès ez a táska"öv" pont a két cici között megy át, vagy az egyik cicit kicsit félre nyomja vagy valami.

Ès ezt valami okk miatt nem szerettem, mikor ílyen táskát hord a lány, hogy a "öv" a két cici között megy át.

2011. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
38%

ja meg ijen szük nadrág, valami harisnya szerü, amit gondolom edzésre, szaladgálásra vagy valamire terveszték.

Nagyon szük, és jól látszik a segge benne, és persze nem panaszkodok, de nem értem minek vessznek fel olyan nadrágot, hogy mindenki látja pontosan hogy néz ki a segge.

Ezt se szeretném hogy barátnöm vagy esetleges barátnö ijeneket hórdjon

2011. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
63%
A kosztümöt utálom. Nadrágból csak farmer, bár jártam úgyy, hogy amikor levette, szétfolyt a feneke, combja. Elég gáz volt :)
2011. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Rush. válasza:
75%
Hát először is:D Ne legyen túl kirívó,mert nem mindig az a fontos,hogy kint legyen minden előttünk,kicsi smink,átlagosnál kicsit komolyabb ruha és pompás minden:)
2011. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
65%

Ami kizárt:

Otthonka

Szandál zoknival

Póló gatyába tűrve hónaljba húzva


Ezen kívül van sok, de ezen a vonalon elindulva szerintem rájössz mi az amit nem szeretnék látni egy csajon.

2011. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!