Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok arra, ha egy fiatal, átlagos arcú, sportos, vadidegen srác az utcán megállítana, és elhívna randira?

Figyelt kérdés

Csak mert van egy csinos lány akit időnként látok, de még a nevét se tudom...

21/F


2011. ápr. 24. 23:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
szerintem nyugodtan hívd el..ez a baj a mai világgal, hogy a pasik várják, hogy majd a csaj cselekszik..de mi meg titeket várunk.. szvl hajráá!!
2011. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%

elmennék vele randizni

ha tetszik hanem.legalább megismerném.szerintem nem a külső számit.na pux :)

2012. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
36%
hát én sztem beszélgetnék vele... de nem mennék vele el sehova, csak majd ha rendesen randizunk
2012. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%
Ha jól néz ki, nekem nagyon tetszene az ötlet. Én elmennék a randira:D
2012. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem még csak beszélgess vele, aztán hívd el randira. Én nem ítélem el, ezt az ismerkedési formát....
2014. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
32%
Elküldeném a p*csába. 18/L
2014. júl. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 csaba446 válasza:
Szerintem ne egyből randira hivd,hanem csak beszélgesetek.Majd ha legközelebb találkozol vele akor esetleg.
2014. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A lányok reakcióit láthatod fentebb és azok sztem jogosak is. Gondold el, hogy ha lán volnál, tudván, hogy általában nem a normális forma srácok vállalkoznak ilyen gátlástalanabb akciókra, hogy milyen veszélyes lehet.

Ettől függetlenül a lehetőség megvan, csak ne egyből randira hívd.

Oda kell menni hozzá valami spontánnal, humorossal, lazával és megkérdezni, hogy elkísérheted-e egy darabon. Általában aki az utcán van, siet valahova és nem fogja szívesen lekésni az adott programját. Ezt figyelembe véve már egy 10-12 perces, nyilvános kísérgetés is elég kell legyen ahhoz, hogy elkérjed egy elérhetőséget, csak a legvégén persze. Az elérhetőség legyen egy kevésbé személyes és kockázatos platform, pl. facebook, emailcím, mintsem a telefonszám vagy a lakcím.

A lényeg, hogy az elérhetőség elkérése ne az elsődleges célod legyen, sőt inkább arra készülj, hogy el se kéred, csak ha elég szimpatikus volt a lány.

Ha viszont az, akkor a búcsúzáskor tedd meg és ne erőlködj, ne zavard az intim szféráját(nincs érintés, puszi max ha nagyon nyitott volt veled végig) és csak akkor ígérd meg, hogy felhívod, ha akkor és ott tényleg így gondolod.


Sok sikert!


P.S: Legyen tiszta a cipőd és a kezed, legyen normális a hajad és ne legyen büdös a szád. Ezekre muszáj figyelned vagy eleve bukta a dolog. Az sem át, ha ingben vagy.

2015. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én hülyének nézném..... Elmenni nem mennek el sehova, de ha vannak körülöttünk akkor beszélgetnék vele.(Nem nagyon közel, csak ha baj van valaki meghalljon)
2015. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
En orulnek neki. Mikor szemezgetek valakivel, vagy látom hogy egy fiu csorgotja ram a nyalat, mindig azon gondolkozom, mert nem szólít le?...:/ persze ma mar nem igy de na... en nagyon orulnek:D ha csunya vagy szamomra ha nem..:D
2016. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!