Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működik a páros randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik a páros randi?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom és én is kb egyszerre találtunk magunknak lányt egy iskolai bálon a 2. találkát egyenként csináljuk(mi most szombaton úgyhogy szorítsatok:P) de a harmadikat szeretnénk ha ugyanoda ugyanakkor szerveznénk (pl.:moziban tökpoén lenne egyszerre csinálni haverommal az "ásitósátkarolós" cuccot:D) a konkrét kérdés pedig az h a páros randi nem veszi el a varázsát az egésznek?

a lányok 16 mi 17 évesek vagyunk és úgy érzem dúl a láv;)


2009. márc. 6. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétélű dolog; lehet nagyon jó, de nagyon rossz is. Tapasztalatból mondom. Én inkább azt mondanám, hogy akkor csináljátok ha már mindketten összejöttetek a csajokkal és kiismertétek egymást. Az elején talán jobb minden figyelmeteket a lányoknak szentelni.
2009. márc. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hosszú távon idegesítő lehet, hogy egy másik párhoz kell igazodni a "menjünk még valahova, beüljünk-e egy italra,melyik filmet nézzük meg" kérdésekben. ÉS fennáll az a veszély is, hogy a fiúk a fiúkkal, a lányok a lányokkal beszélgetnek.
2009. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Paros randi hm...

en kicsit idosebb avgyok nalatok, es masfel eve vagyok a parommal. En abban a korban mint a csajok nem igazan szerettem ha valaki volt meg a kozelben mikor randiztunk, mivel elegge maganugynek tekintem az egeszet s szegyenlos is voltam. Persze m mar nem igy van, oldodtak a dolgok. Ma mar csinalunk olyant, hogy a parom legjobb baratja es bnoje meg a parom es en egyutt elmegyunk valamerre de az nem ciki es nem kellemetlen, hiszen minnyajan ismerjuk egymast es baratok vagyunk:)

szerintem a csajokat kerdezzetek a paros randi felol, hogy nekik mi a velemenyuk...

sok sikert

2009. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem én így a legelején még nem szerveznék páros randit.

Az is lehet, hogy a barátnőd kicsit kellemetlenül érezné magát, azért valamilyen szinten alkalmazkodni kell a másik párhoz is.

Elsősorban most azon van a hangsúly, hogy ti randizzatok, hisz nem túl régen jöttetek össze:-)

Idővel persze már mehet a páros randi, amikor már mindenki oldottabb egymás társaságában:-)

2009. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Szóval várjunk... nagyon nem akarom elrontani ezt a kapcsolatot ha csak a lányok mást nem szeretnének megfogadom/megfogadjuk a tanácsokat
2009. márc. 6. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:

sztem idővel úgyis elő fognak jönni az ötlettel, sztem a lányoknak vhogy jobban be szokott jönni az ilyesmi. De mielőtt fölhoznátok a témát, tényleg legyetek egy párszor együtt kettesben.

Persze ez alól kivétel, ha a lányok is jóban vannak egymással! :) mert ha barátnők, akkor hajrá :)

2009. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!