Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig mindenkiben találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mindenkiben találok valami hibát. Ha külső rendben van, akkor belső. Lent a többi.!?

Figyelt kérdés
Most találkozgatok egy sráccal,helyes és normális.Mégis benne is találtam egy kis hibát.. Lehet hogy hosszabb távon nekem unalmas lesz..Próbálom lejjebb tenni a mércét,de az érzéseimmel nem tudok mit kezdeni..Eddigi barátaimmal szakítottam,sokszor volt olyan hogy amíg "meg nem szereztem" addig érdekelt,utána elmúlt a varázs.. Mi van velem ??17/L
2011. ápr. 26. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Benne nincs semmi hiba. Olyan amilyen.

Ellenben Magadban találtál már?

Magadban van a kulcs, nem másokban.

2011. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok 17F


1000ből 1 lány tetszik de abban is találok hibát bármikor :D akarsz beszélni róla?:D

2011. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Csak az a probléma hogy magamban nem tudom eldönteni hogy mi lehet a gond.

Értelmes vagyok,vidám vagyok,szeretek beszélgetni,szórakozni,és egy értelmes srácot keresek akivel jól érzem magam,meg tud nevettetni(de ne gyerekesen legyen humoros).Úgy gondolom én is adok magamra,és taszít ha valakire ránézek és például csipás vagy kócos,esetleg büdös.Úgy gondolom ha én tudok magamra figyelni más miért ne tudna ?!

2011. ápr. 26. 19:02
 4/19 A kérdező kommentje:
Beszélhetünk róla,kíváncsi lennék a véleményedre..:D
2011. ápr. 26. 19:02
 5/19 anonim ***** válasza:
Te elfogadod magad minden apró hibákkal együtt? Amíg nem addig soha nem lesz komoly, tartós párkapcsolatod. Elsőnek nézz magadba.
2011. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

nemtom én mondjuk hetero vok de nem csak nőkben látom a hibát a baráti körbenis észreveszek mindent

és én is így vagyok ezzel, ha pl egy fehér pattanás van valakin akk nem is akarok vele beszélni mert arra gondolok hogy énis eltüntetem reggel nem igaz hogy nincs tükre vagy iesmi

2011. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Elfogadom,de kritikus vagyok önmagammal szemben is,próbálom a legjobbat kihozni magamból.Itt nem az 5kg sminkre gondolok.(külső)
2011. ápr. 26. 19:06
 8/19 anonim ***** válasza:

szerintem ez nálunk higénia mánia :D:D


nem bírok ki magamon semmi féle kis hibát sem és másokon sem tűröm el

2011. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
miután kimostad a szaros tangádat két kézzel,utána válogass,de most komolyan,lehet hogy valaki büdös mert 8 órát dolgozott mondjuk a napon,de tiszta ruhákba jár,ez csak 1 példa volt,de mindenkibe van hiba,hibátlan ember nincs ezt kell elfogadni,nem az anyagi dolgokat kellene nézni hanem ,hogy milyen a lelke,milyen vele lenni,tehát magát az embert nem a külsőségeket.
2011. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Amit felhoztam példának(csipa,pattanás)

Találkoztam már olyannal,igen. És egyszerűen elcsodálkoztam hogy nem igaz hogy nem veszi észre...

Nem biztos hogy higiénia "mánia" ,de elvárom hogy adjon magára ha már más is képes rá..

2011. ápr. 26. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!