Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így könnyebb csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így könnyebb csajozni?

Figyelt kérdés
Ha elegánsan öltözködöm,tisztelet tudóan viselkedek,jómódúságot sugárzok,drága parfümöket használok...járok kozmetikushoz,arcbőr stb rendbe:)...eredményesebben tudok találni egy, szép barátnőt?
2011. máj. 1. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hmmmm...nem feltétlen, de nem hátrány az biztos!
2011. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Azért ne vidd túlzásba, de az igényesség sosem árt, jót tesz az önbizalomnak!
2011. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát biztos több esélyed van mintha bűzlenél, és 10 percenként azt üvöltöznéd hogy BÜDÖS K*vák.
2011. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Nőt nem.

Hülye kis csitrit annál inkább...

2011. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek a jóillatú öltönyös pasik, van benne valami férfias.

Ettől függetlenül a pasim egy szőrös büdös bunkó. :D

Szóval nem ezen múlik, de nem rossz.

2011. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 hümi ***** válasza:
jó ha egy fiú ad magára, de ne vidd ezeket túlzásba.. az elegánsat úgy érted, hogy öltöny meg stb.?! sztem am meg nem csak ezektől függ, hogy találsz-e egy szép csajt, nem csak a külső számít :D
2011. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is akartam mondani, hogy ez nem rossz meg jól hangzik. De tulajdonképpen nem sokat dob kb. ugyan ott vagy, bár ki tudja lehet kisebbeknek tényleg bejön.


Szóval azt mondom, ettől még nem fognak az öledbe hullani. Ettől függetlenül az ápoltság jó. Meg belegondolsz egy kis ápoltság azért alap lenne, tehát ha pl abból indul ki valaki hogy na nem vagyok büdös akkor több esélyem van, háát bazz az alap, nem több.

2011. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezd csak meg Barney-t
2011. máj. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ki a f*szom az a Barney? :D


Egyébként a jól ápoltság sose hátrány, bár mint láthatod némely nő inkább a szőrös, büdös, bunkókat szereti.

2011. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 R3al ***** válasza:
Kozmetikushoz homár ? :D Biztos Pesti vagy... menj el a Kék Osztrigában... ott majd tapadnak rád :D
2011. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!