Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker/metal-os pasi undergrou...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker/metal-os pasi underground-os csajjal?!?!

Figyelt kérdés

Működhet egyáltalán egy ilyen kapcsolat?Megismerkedtem egy ilyen stílusú pasival,bejön,és énis neki.Illetve csak egyszer beszéltünk.Tök értelmes,intelligens,de az életvitele számomra hagy maga után némi kívánni valót.Drog,pia,szex(soksok nővel)stb.

Míg én olyan drumandbass-es,undergroundos,stílust képviselek,még szűz vagyok,sose volt barátom és még nem voltam szerelmes,számomra majdnem minden rózsaszín,mindenben meglátom a szépet,hepinesz van.

De annyira cuki nemigaz,és tuti h tetszem neki,de lehet h engem is csak szexre akar??(Kisugárzásom alapján nem vagyok aza tipikus szűz lány,sőőőt...)

Valaki járt már hasonló cipőben?Meg úgy általánosságban működhet olyan kapcsolat ahol a két fél ennyire különböző stílust képvisel???


19l,ő 25f


Köszi előre is a válaszokat.


2011. máj. 4. 20:06
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Ellentétek vonzzák egymást???...Hát nem is tudom :D
2011. máj. 8. 18:54
 32/34 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:12

Nah,ez nem igaz.Nem minden csaj bukik a rosszfiúkra.Személy szerint én igen,sokkal szexisebbek,vonzóbbak számomra mint azok akik mézes mázosak és a tenyerükön hordoznak.


Köszi a válaszokat!!!!!!!!!!!

2011. máj. 8. 18:56
 33/34 anonim ***** válasza:
rockzenet hallgatok, de eljarok a baratnommel/barataimmal mindenfele buliba ahol a rockzene irmagja sincs:) szoval sztem ha szeretsz vkit / szeret vki a zenei hovatartozas nem lesz gond 20/f
2011. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Én egy rock,metal stílusu lány vagyok.

Én megértelek,mert én is bírom a rosszfiukat. :)

De azért gondold meg,h mit csinálsz... :O

2011. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!