Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker/metal-os pasi undergrou...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker/metal-os pasi underground-os csajjal?!?!

Figyelt kérdés

Működhet egyáltalán egy ilyen kapcsolat?Megismerkedtem egy ilyen stílusú pasival,bejön,és énis neki.Illetve csak egyszer beszéltünk.Tök értelmes,intelligens,de az életvitele számomra hagy maga után némi kívánni valót.Drog,pia,szex(soksok nővel)stb.

Míg én olyan drumandbass-es,undergroundos,stílust képviselek,még szűz vagyok,sose volt barátom és még nem voltam szerelmes,számomra majdnem minden rózsaszín,mindenben meglátom a szépet,hepinesz van.

De annyira cuki nemigaz,és tuti h tetszem neki,de lehet h engem is csak szexre akar??(Kisugárzásom alapján nem vagyok aza tipikus szűz lány,sőőőt...)

Valaki járt már hasonló cipőben?Meg úgy általánosságban működhet olyan kapcsolat ahol a két fél ennyire különböző stílust képvisel???


19l,ő 25f


Köszi előre is a válaszokat.


2011. máj. 4. 20:06
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Mégmégmég jöhetnek :)))
2011. máj. 4. 20:59
 22/34 anonim ***** válasza:
szerintem simán jól sülhet el a dolog de fel kell rá készülni hogy bármi megtörténhet. Bár ez minden kapcsolatra igaz.
2011. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Köszi utsó...még asszem jobban meg kell ismernünk egymást
2011. máj. 4. 21:26
 24/34 A kérdező kommentje:
Megköszönném a további válaszokat is
2011. máj. 4. 21:34
 25/34 A kérdező kommentje:
Nah mégmégmég válaszoljatok
2011. máj. 4. 22:35
 26/34 anonim ***** válasza:

"egy tökéletes bulihoz szükséges: pia cigi drog és k_rvák"

Ha ezt komolyan is gondolta akkor felejtős. Én alapból nem kezdenék olyan pasival akiről tudom h 1., drogozik, mert elcseszi vele az egész életét és később az enyémet is 2., k*rvázik, mert eszerint az összes nő csak egy dugnivaló r*banc a számára. Ha szűz vagy akkor meg pláne ne egy ilyennel veszítsd el.

Ne a stílust nézd hanem az embert, akinek ilyen felelőtlen az életvitele azzal nem érdemes komoly kapcsolatba bonyolódni mert a végén te, aki normális vagy, fogod megszívni az egészet.

20L

2011. máj. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen...:))

Huh picit le akartok beszélni a srácról

2011. máj. 8. 01:23
 28/34 anonim válasza:
tapasztalatból mondom.. 7éve vagyunk így együtt. szal nyugodtan ;)
2011. máj. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Akkor mi van a már szálóigévé váló "Az ellentétek vonzzák egymást" tipusú szöveggel?
2011. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:14


Hagyjuk már ezt a dumát!

Minden nő a rosszfiúkra bukik,kivétel nélkül!

2011. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!