Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan látszik, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan látszik, hogy egy lány sunyi és nehogy bízzak benne?

Figyelt kérdés

Valahogy sosem esik le rögtön, és amikor már kezdek ráébredni, hogy sunyi akkor már késõ, és rosszindulatbòl vagy a franc tudja miért olyan dolgokat mondtak el ròlam csajok amik ràm nezve degradaloak. Ezert sokszor sok paraszt rosszindulatbòl visszaél ezzel.

Nem feltetlen csak olyan csajok artottak nekem akkikel jartam, hanem olyanok is akikkel csak non jòl elvoltam, beszélgettem. Nem tudom h ez miert van, senkit nem bantottam a hata mögött. Utólag visszanézve azoknak a csajoknak mind olyan sunyi arca volt. Most meghülyültem szerintetek vagy tenyleg lehet latni elsőre hogy melyik csajjal haverkodjak?


2011. máj. 6. 08:09
1 2
 11/11 anonim válasza:
Egy kedves régi barátomat szabadjon idéznem (az élet igazolta...): "Minden nő egy ringyó k@rva"
2011. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!