Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet gyengénlátó lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet gyengénlátó lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 13:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D:D:DDDDDD
2011. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb elmenni egy fogorvoshoz,mint felszedni egy vak tyúkot
2011. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Tudom h a külsőmmel van baj, mert sokan mondták már. A kérdésre válaszoljon inkább, aki tud.
2011. máj. 8. 16:04
 14/22 anonim ***** válasza:
hány centi magas vagy és mennyi kiló?
2011. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
170/54
2011. máj. 8. 19:57
 16/22 anonim válasza:

Először is, gyengén látó csajokat talán a szemészeten találsz.

Másodszor, ha magadat rondának tartod nemcsoda hogy mások is annak tartanak. én max úgy tudok elképzelni egy ronda srácot, hogy az arca tiszta ragya, tele van ripszingekkel, és mint aki a halálba akar menni, na ez a 3 példa nekem ronda, de a ragyás arcot is ellehet tüntetni manapság többféle gyógyszer van, amit orvos is felírhat. De inkább küldj egy képet és nézettest meg, hogy tényleg ronda vagy, vagy csak összeesküdtek ellened a környékbeli csajok.

2011. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én cserélnék bármelyikkel a szerinted rondák közül. Amúgy tettem már fel ide képet, és egyetlen jó véleményt se kaptam.
2011. máj. 8. 20:15
 18/22 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a lány aki kérdezte a magasságot, súlyt. Ezzel is baj lehet! Nekem pl. túl alacsony és sovány vagy!


Amúgy ha nő lennél, álomnő magasságod és súlyod lenne:D

Én 167cm és 54 kg vagyok nő létemre.


Bár vannak pici lányok is, lehet hogy nekik tetszel csak neked nem tetszenek ők.

2011. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, de nőni már nem fogok, hízni meg nem tudok. Amúgy az alacsony lányoknak is a magas fiúk kellenek :( Mondjuk azt egy gyengénlátó is látná, h alacsony vagyok, szal így belegondolva nagyon sok esélyem náluk se lenne.
2011. máj. 8. 20:27
 20/22 anonim ***** válasza:
Miért érzed úgy, hogy szaporodnod kell? Szerintem hagyd kihalni ezt az ágat!
2011. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!