Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti birjátok ha egy csaj...

Fiúk! Ti birjátok ha egy csaj a ruha alá nem húz fel bugyit és melltartót?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 15:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%

?? :D

Szerintem ha nem hord melltartót az elég igénytelen dolog :D

Ha meg bugyit se... de azt legalább nem látom :D

2011. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%

bocsi nem vagyok fiú...

elsőnek: melltartót nem hordani miért is igénytelenség? sokszor nem veszek fel, főleg nyáron. sokkal kényelmesebb, és van olyan feszes a mellem, hogy jól is nézzen ki...

bugyinélküliségről nincs tapasztalatom :D

2011. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%
A melltartó mellőzéséről (hehe:D) nincs tapasztalatom, mert nekem túl nagy hozzá, de bugyi nélkül egy szoknya nyáron szuper:D Eddig az összes fiú szerette, akivel voltam.
2011. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én lány létemre mondom, hogy ha valakinek viszonylag kis melle van, és nem vesz melltartót egy blúz alá, az nagyon szexi! És a fiú ismerőseim is így gondolják:) Persze ez egy C-D kosaras mellel már nem játszható el.
2011. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem igénytelen. Mármint mutogassa a párjának a melleit, de ne a nagyvilágnak. Olcsó lotyós, tróger hatást kelt. Főleg, ha áttetszik a mellbimbója pl...
2011. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%

az utolsóval egyet értek. szerintem is eléggé szaj*hás dolog. ne mutogassa magát nyilvánosan, elég ha otthon kiengedi a szellemet a palackból...

23f

2011. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
16%

Első vagyok.

Nem tudom a kérdező hogy értette a dolgot, de ha a dolog szexuális mivolta érdekelte volna akkor nem ebbe a kategóriába rakta volna a kérdését.

Ha egy lány nem vesz fel melltartót persze szexi, de ha egy lány a hétköznapokon se hordja az szerintem igénytelenség. Mindenki látja a bimbit pl :D

2011. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

Igénytelenségre utal, és undorító is szerintem. Pedig nem vagyok prűd.

Én valahogy nyáron sem akarom látni más csajok mellbimbóját, nem tudom, ti hogy vagytok vele.. Pff :D

Ha én el tudom viselni magamon azt a kis ruhadarabot, akkor szerintem mások is.


A bugyi nélküliség még igénytelenebb. Tudod mennyi baci juthat bele a nemi szervedbe???

2011. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%
16:06: Egy szoknyával jelentősen kevesebb, mint ha pl tanga lenne rajtam:D
2011. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

A szőr szerepét a fehérneműk vették fel, gondolkozz már...

Ha az nincs, és tanga se (ami semmilyen veszélyt nem jelent, ha igényes vagy - pl megmosakszol nagywc után, vagy használsz nedves törlőkendőt) akkor aztán szép kis fertőzéseket kaphatsz el..

2011. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!