Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan mit kezdjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már már járunk csak ő tényleg olyan aki 1000x meggondolja kivel járjon. Mondhatni nehezen adja magát. Viszont rendelkezik pár olyan tulajdonsággal ami miatt nem tudom hova rakni. pl: most is beszéltük hogy filmezünk, de 1x csak valahogy abba ment át a beszélgetés hogy én nem akarom és hogy ezért nem nézzük. Pedig én akartam. Ezek előtt felhozta hogy csak úgy menne a filmezés ha bemutatna a szüleinek , de aztán közölte hogy nem akar, még senkit nem mutatott be és engem se akar. És az a durva hogy mivel mindennap beszélünk fb-n mindig sikerül vitáznunk. Aztán persze beszélgetünk tovább mintha semmi nem történt volna. Komolyan néha olyan mintha évek óta járnánk, mint egy rossz házaspár. A másik meg hogy nem tudom hova vigyem ha találkozunk eddig csak sétáltunk, biliárdozni nem akar, bulizni nem jár el és moziba se szeret menni és beülni se nagyon vhova. Ezek után én mit tehetnék? Mert a séta egy idő után unalmas kezd lenni. ÉS a mai után a filmezés is ki van lőve...
2011. máj. 10. 00:43
 1/7 anonim válasza:
nehéz eset.. szerintem kérdezz rá,akar e tőled valamit.. ha nem akkor hagyd békén,vagy szereted?
2011. máj. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe...Nagy szerencséje van,hogy nem velem csinálja ezt mert biztos elhajtanám 1-2 hét utána édes...ba:)
2011. máj. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kèrdezz rà
2011. máj. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a leányzó nincs több 16-nál akkor megértem.


DE! Ha már 18 vagy annál több, akkor megmondanám neki, hogy szórakozzon mással és PÁPÁ!

2011. máj. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szótagolom: el-za-var-ni!
2011. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nehéz eset mi? :D

De elzavarni nem akarom, mert mindemellett kedves és nem az a plázap.csa típus. Igazából arra szeretnék választ kapni hogy hogyan kezeljem ezeket a helyzeteket?

2011. máj. 10. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek sem téged, sem a lányzót..de amellett, hogy kedves, szerintem van benne egy nagy kanál "ki ha én nem"-gondolkodásmód..kérdezz rá, hogy ha neki semmi nem felel meg, akkor mégis hova menne szívesen, mert nem akarsz 10edjére is sétálni :D bízd rá, hogy mit csináljatok, ha meg a válasza az lesz, hogy nincs kedve semmihez, akkor adott, hogy nem is igazán szeretne találkozni.
2011. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!