Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ember illik az ilyenekhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember illik az ilyenekhez?

Figyelt kérdés

1.milyen lány illik egy zárkózott típusú fiúhoz aki nem nagyon beszédes, szinte mindig egyedül van és nincsenek nagyon barátai, társasága? csendes típusnak néz ki.


2. milyen fiú illik egy olyan lányhoz aki kicsit hülyülős, mosolygós, de tud sokszor komoly is lenne, szeret nevetni, ált. a barátnőivel van?


2011. máj. 13. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan nincs, hogy illik-nem illik. Teljesen ellentétes típusú emberek is csodálatosan egymásra tudnak találni. Sokszor a külső szemlélő számára érthetetlen módon

Úgy, hogy az a válaszom, hogy mindkettőhöz mindenféle elképzelhető. is.

2011. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amilyen pontos leírást adtál feltételezem rólad és egy csajról van szó aki tetszik neked, hát az a javaslatom, hogy húzd fel a gatyádat és közeledj a csaj felé, ne számítson van e esélyed, ha tetszik legyél vele szórakoztasd, nevettesd meg az jó pont és előbb utóbb észreveszed, hogy többet lesz veled mint a barátnőivel :)
2011. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lány vagyok xD deköszi:) am nem vagyok az a "kezdeményező típus" sajnos nem is ismerem, életemben nem beszéltem még vele..mit tehetek?
2011. máj. 13. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!