Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan vegyem a batorsagot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vegyem a batorsagot, hogy elmenjek vele randizni?

Figyelt kérdés
Neten ismertem meg, kb.egy honapja levelezunk. Szeretne mar talalkozni es en is vele, de nem merek. Olyan jol kijovunk, nagyon tetszik, de attol felek, hogy majd elobe nem fog tetszeni. Az esetek 99%-ban en utasitom vissza a ferfiakat, legutobb nem igy tortent, de komolyan jobban orultem neki, hogy vegre nem az en hibambol nem jottunk ossze. Felepitettem magamban egy kepet es biztos, hogy nem olyan lesz teljesen, kerdes, hogy mennyiben lesz mas es en ahhoz mennyire tudok idomulni. Ehhez meg hozzajon a szokasos randidrukk, hogy hova megyunk, ki fizet, kinos csondek, nincs kemia blablabla... Le lehet ezt kuzdeni valahogy?
2011. máj. 13. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem jobb megis merni mint a csak irogatsz neki és oda képzelsz egy szupi pasit/csajt
2011. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet leküzdeni. De nem is érdemes Ebben az izgalom a szép. Hát, ha még eredményes is a randi................
2011. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
te fullon túlvariálod már most az egészet, és olyan elvárásaid vannak, amiket senki nem tud teljesíteni - önhibáján kívűl. Kár, hogy így állsz hozzá, mert ebből nem lesz semmi. Változz először te!
2011. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az elvarasaimat pontosan melyik sorbol is szurted le? Hogy pontosan idezelek olyan elvarasokat amiket senki nem tud teljesiteni. Hany eves vagy, 15?
2011. máj. 13. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem találkoztok, soha nem tudod meg milyen. Ha normális pasi, akkor fizetni fog, de azért az elso randin magadtól ne szord a pénzét. A kémia meg majd kiderul :D Velem nem akarsz találkozni ?:D:D

20/F

2011. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De, persze, holnap delben a nyugatinal? :D
2011. máj. 13. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, felvidéki vagyok. Az a nyugati mit takar? :D
2011. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a 15-höz egy 10es pakolj hozzá. Mellesleg saját magd írtad le, csak burkolva.

"Felepitettem magamban egy kepet" nos a te elvárásod ez. Ilyen pedig nincs, vagy nem találod meg. De ez már nem az én gondom.

2011. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fizetést ki-ki alapon mindenképpen ajánljad fel.

Esetleg ne vacsora legyen, hanem tea, mert ha nagyon nem jön be, hamarabb szabadulsz, de ha tetszik, még mindig mehettek valahová.

Remélhetőleg lesz még sok alkalom.

Ja és a bátorság bened van. Kérj telefonos segítséget Óztól, a nagy varázslótól. :)

2011. jún. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!