Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép és helyes lányok, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép és helyes lányok, titeket hogyan lehet megközelíteni ill. felszedni? Leszólítást megvetitek?

Figyelt kérdés
Sajnos azt veszem észre, hogy a legtöbb ilyen lány páva srácokkal jár és felszínesek.
2011. máj. 21. 00:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

10.02

Teljesen esélytelen lenne az illető vagy azért meghallgatnád?

2011. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 napietus ***** válasza:
akkor sem álltam szóba akárkivel, amikor még lány voltam :) de ha csúnya lennék, akkor sem lenne ez másként.
2011. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

10:32


Meghallgatnám, persze, azért nem szakítanám félbe durva módon, ha már összeszedte a bátorságát - csak aztán közölném vele, hogy kössz, így nem.

Természetesen nem mindenki ilyen, de engem zavarba hoz, amikor valaki így lerohan, mert több időre van szükségem ahhoz, hogy valaki iránt érezni kezdjek valamit. Ha tudom, hogy az illető a lelke mélyén elvárja tőlem, hogy viszonozzak valamit, hogy vár és akar tőlem valamit, az gátat épít fel bennem.

2011. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 napietus ***** válasza:
ja, még annyi, hogy aki így ismeretlenül leszólít, anélkül, hogy tudná milyen vagyok, annak csak a külsőm számít, és felszínes ember lehet. nem tudja, ki vagyok, akárki lehetnék, egy ribi is, mégis szóba áll velem? csak azért, mert jól nézek ki? hát nemtudom...
2011. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
De lányok, valahol el kell kezdeni! Egy megszólítás még nem jelenti automatikusan, hogy bármi komolyabb kialakuljon, de a kezdete lehet egy nagyon jó dolognak!
2011. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

valaki elém áll majd belefingik a fejembe.


beratyeszoltam!

2011. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
80%
hát...lehet hogy én a 24 évemmel kiöregedtem, de MI AZ HOGY PÁVA? :-o
2011. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 kovacsgeza ***** válasza:
100%

egy szép, helyes és értelmes lány semmit sem vet meg, amit egy szép, helyes és értelmes fiú tesz a meghódítása érdekében.

ha ronda vagy és buta, bármivel próbálkozhatsz, soha nem lehet sikered.

2011. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

ha vmi érdekes dumával jön, ami nem bunkó, nem nyomulós, és nem céloz a külsőmre, akk talán adok neki esélyt.

pl: nem láttál erre elmenni 1 kiskutyát? épp most ugrott ki a kezemből, segítesz megkeresni?

v.: tetszik a szandálod, éppen a húgomnak akarok venni ajándékot. megmutatod a boltot, ahol vetted?

ha ilyen szöveggel jön, akk alkalmat ad rá, h megismerjen, beszéljük, és nem rögtön az a szánalmas duma h 'teccel mianeved addmega számod' -.-

legyen EREDETI a duma, ennyi.

20/L

2011. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Hát lányok azért nem semmik vagytok....


Amikor azt kérdezte pár hete valaki, hogy neten jó-e ismerkedni, zsinórban írtátok, hogy "ne, mert az személytelen, meg sunyi, gyáva, akkor legyen benne annyi bátorság hogy élőben kezdeményez"....Most meg kiderül, hogy az élőben kezdeményezés sem nyerő....LOL

2011. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!