Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép és helyes lányok, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép és helyes lányok, titeket hogyan lehet megközelíteni ill. felszedni? Leszólítást megvetitek?

Figyelt kérdés
Sajnos azt veszem észre, hogy a legtöbb ilyen lány páva srácokkal jár és felszínesek.
2011. máj. 21. 00:23
1 2 3 4
 21/33 lacsiga ***** válasza:

halihoo


ami be szokott jönni az ha nem bunkozol és valami poénost vagy olyat mondassz ami felkelti a figyelmüket !

én például ha piás vagyok gyakran szorakozohej közelében is probálkozok néha ha látom hogy bulibol jönnek vagy oda tartanak ! amit sose birok kihagyni és szinte állando a hello szia vagyok XD (lehet hülyén hangzik és hülyeségnek tartod de nem egyszer bejött ) ha erre nem köszön vissza és tovább meg akkor szerintem ne mondj semit fölösleges és akkor is ha egy flegma csát vissza szol ! ha mosolyogva köszön de nem áll meg akkor nagyon gyorsan még valamit mondani kell ami jol hangzik és akkor tuti meg áll ! de a legjobb amikor megáll és mosolyog akkor onnan tol kezdve jo fejnek kell lenni ! nem tuti hogy bejön mindenkinél nállam elég sürün jött be eddig ! de lehet csak szerencsém volt

2011. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 lacsiga ***** válasza:
jah am nem vok csaj csak segiteni akartam azzal amivel nekem már volt sikerem :)
2011. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Köszi!
2011. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Az a nyerő, ha azzal indítasz, hogy:

"jó a segg*ed, kő kóla?

2011. máj. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
62%

Abban tényleg van valami, amit előttem írtak, hogy ha csak úgy ismeretlenül odajön hozzám egy srác, akkor csak a külsőm fogta meg. De mi abban a rossz? Elsőre az bőven elég, aztán ha megismerjük egymást nyilván akkor lesz belőle valami, ha a belsőm is megfogja. Ha meg ez nem történik meg, hát akkor ennyi volt.

Am nekem nincs bajom azzal ha egy fiú csak úgy odajön, de ahhoz hogy jól reagáljam le a dolgot okvetlenül szükséges, hogy ő is tetsszen nekem. Ha tetszik simán belemegyek az ismerkedésbe, de ha nem akkor lerázom gyorsan.

19/L

2011. máj. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Utolsótol kérdezném: akár avval is odamehetnék, hogy: Szia, nincs kedved beszélgetni?:) /bocs az offért/
2011. máj. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 lacsiga ***** válasza:
a legnagyobb jössz dugni vagy kérjek bocsánatot ! XDXDXDXDXD
2011. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

01:15 vagyok

Ha tetszel és bejössz nekem, akkor nyilván nem küldenélek el.

2011. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 lacsiga ***** válasza:
jo tudom ez szabály ellenes de a 01 az mit jelent ?? XD
2011. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Milyen 01???
2011. máj. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!