Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, hogy reagáltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy reagáltok ha megfogják a seggetek?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltok ha egy buliban egy fiú hátulról megfogja a seggetek?
2011. máj. 22. 19:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
kiverem a fogait
2011. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem a párom megütöm.
2011. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
100%
Nemörülnék neki
2011. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Meglököm vagy felpozom

Első reakció azt hiszem ezek lennének azok.

Egyébként meg buliba nem járok, de ha utcán tennék meg akkor elgondolkoznék azon, hogy megpofozzam -e. Mert mi van, ha egy idegbeteg állat és késsel szaladgál? Akkor meg csak ezzel kihúzom a gyufát. Buliban meg többen vannak , úgy meg védettebb az ember, na meg több a szemtanú is..

Egyébként meg elég tusk.ó az, aki így próbálja magára felhívni a figyelmet..

2011. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

utolsó : paprika spray :)


19F

2011. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
hát azért buliban lazábbak az emberek, már párszor láttam ilyet, és csak annyi volt hogy hátranézett utána a csaj hogy ki volt és kész
2011. máj. 22. 19:20
 7/46 szamóca.. ***** válasza:
100%

attól függ ki az.

azért nem verném ki lendületből a fogait, lehet valamelyik szefos barátom dilizett be.

2011. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen paprika spray-m, de fontolgattam már sokszor,hogy beszerezzek-e...

Lehet,hogy lazábbak de baromira nem tartanám olyan lazának, ha valaki így szeretne "ismerkedni". Eléggé nagy primitívségre utal , szerintem.

A barátomnak viszont engedném;)

2011. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha hátranézek és nem látom ki volt anyázok egyet magamban, betudom, hogy erre a helyre is ilyen tapló parasztok járnak,akik erről azt hiszik menő és hazamegyek, ha látom ki az lekeverek neki egy pofont és megmondom, hogy keressen erre egy agyatlan szétcsúszott tinilányt, mert értelmes nő erre nem vevő.. (hihetetlen hogy egyáltalán felmerül valakiben, hogy ez normális dolog)
2011. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
63%

Jajj, itt minden csaj oooolyan bátor, és határozott:)

Szerintem ezek közül a lányok közül élőben max. 1 vagy 2 csinálná tényleg azt, amit itt leírt:)

Én viszonylag gyakran járok szórakozóhelyre, és nem, én sem szeretem, ha valaki ezt csinálja, de úristen, nem kezdek el "pofozkodni", meg hasonlók, mint ahogy az itt lévők többsége fejben lejátssza a jelenetet:D Hátrafordulok, ránézek úgy a srácra, hogy egyértelmű legyen a dolog, és kész. Tudjátok, oda sem értelmi fogyatékosak járnak, akik csak a testi fenyítésből értenek:) Ha csúnyán rájuk nézel, vagy finoman arrébb tolod őket, veszik a lapot, és odébb állnak.

Olyan vicces, hogy minden lány ilyen kemény:) Ezek szerint csak én vagyok ilyen kis puhány:)

19/L

2011. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!